Przed nami kolejna runda rozgrywek pucharowych. Po raz kolejny czekają nas liczne zestawienia. W ramach meczów rewanżowych fazy pucharowej Ligi Mistrzów, Manchester City zmierzy się z RB Lipsk, a Real Madryt zagra z Liverpoolem. Przed podopiecznymi Jurgena Kloppa nie lada wyzwanie – w pierwszym meczu Królewscy rozbili The Reds na Anfield aż 5:2! Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zagrać bez ryzyka puchary europejskie. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Typy dnia

Ubezpieczony kupon na puchary

Oprócz wspomnianych starć zmierzą się także chociażby Napoli z Eintrachtem Frankfurt oraz FC Porto z Interem. Ciekawie zapowiada się też mecz poznańskiego Lecha z Djurgarden. Ekipa z Wielkopolski w pierwszym meczu pokonała Szwedów 2:0. Jak widać, oferta jest szeroka i różnorodna. Legalny bukmacher Betcris przygotował promocję na najbliższe dni, dzięki której możemy zyskać freebet o wartości 20 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 14.03 – 16.03.2023, należy dokonać depozytu min. 50 pln i zawrzeć zakład AKO (min. 3 zdarzenia) za minimalną stawkę 50 pln. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć dowolnego meczu Ligi Mistrzów/Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 20 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO (min. 3 zdarzenia) z kursem pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.30 na piłkę nożną w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.