Washington Wizards – Toronto Raptors 01:00

Powrót Johna Walla spowodował mniejszą aktywność przede wszystkim Otto Portera. 24-latek zaliczył spadek punktowy względem sezonu zasadniczego, gdzie mocno udzielał się w ofensywie. W spotkaniach z Raptors ma jednak swoje problemy – średnia w granicach 10 punktów na spotkanie jest też w głównej mierze skutkiem osoby OG Anunoby’ego, który jak wiemy defensorem jest solidnym i jego dobra obrona daje się we znaki. Otto ma dzisiaj questa, jest to spowodowane urazem nogi i jeśli dzisiaj wystąpi, prawdopodobnie nie w takim wymiarze czasowym jak zwykle. Więcej minut powinien dostać Oubre i z pewnością jest to dobra okazja do zagrania undera 11,5 punktów, który proponuje zarówno Fortuna jak i STS. Przeczuwam, że Porter jednak zagra, bo i dla Wizards jest to mecz o być albo nie być, jednak jego minuty będą mocno naciągane i jeśli wystąpi to raczej z przymusu. Liczę na 20-25 minut i maksymalnie 11 punktów w meczu.

Typ: Otto Porter under 11,5 punktów @1,82 Fortuna/STS
ZWROT


Indiana Pacers – Cleveland Cavaliers 02:00

Ostatni dzwonek dla Pacers by skorzystać z okazji i wyrównać stan rywalizacji. Game 5 zakończony wynikiem 98-95 dla Cavs był popisem LeBrona Jamesa, szczególnie w końcówce gdzie najpierw zablokował Oladipo, by chwilę później zaliczyć buzzer beatera trafiając zza łuku. Słowo „blok” będzie dzisiaj dla nas kluczowe, bowiem gramy over bloków właśnie LBJ’a. Jako jedyny linię na takie zdarzenie postanowił wystawić LV BET, który zaoferował linię na poziomie 0,5. Gramy over, bo Pacers prócz Bogdanovicia nie mają tak naprawdę kim postraszyć zza łuku, Oladipo bardzo często próbuje penetrować pod kosz, a sam LBJ równie często podejmuje się jego obrony. Co ciekawe King tylko w game 2 nie zaliczył żadnego bloku, w pozostałych przynajmniej jeden. Ogólnie jego średnia w sezonie zasadniczym to prawie jeden blok na spotkanie, a jak wiadomo – w PO minut dostaje nieco więcej, bo są to ponad 40 minutowe epizody. Pacers na spince, LBJ powinien dzisiaj przynajmniej starać się stopować wszystkich rywali pod koszem.

Typ: LeBron James over 0,5 bloku @1,5 LV BET


Utah Jazz – Oklahoma City Thunder 04:30

OKC nadal w grze i to głównie dzięki Westbrookowi, który dał pierwszy sygnał do odrabiania strat w ostatnim meczu. Ostatecznie Thunder odrobili ponad 20 punktów straty wygrywając 107-99 i przedłużyli sobie szansę na kolejną rundę. Będzie jednak o to bardzo trudno, bo Utah u siebie są naprawdę mocni i sam Russell nie wystarczy. Potrzeba pomocy przede wszystkim Melo, który rozgrywa bardzo mizerne PlayOffy, a jedynym wsparciem dla RW jest George. Dzisiaj lecimy w asysty Westa, któremu linia dość znacznie spadła. Jest to głównie spowodowane tym, że West gra sporo pod siebie i w ostatnim meczu zdało to egzamin, teraz jednak to już raczej nie przejdzie. Gramy over 8,5 asyst bo uważam, że jeśli OKC myśli o przedłużeniu serii, to muszą zagrać dzisiaj przede wszystkim jako drużyna. Utah powinno dobrze przygotować się pod WB, a że Jazz dobrze bronią wiemy nie od dziś. Westbrook to specjalista od triple-double i myślę, że będzie dzisiaj chciał „robić na boisku wszystko” – jak sam przyznał w jednym z wywiadów, Thunder tego od niego oczekują. Linia stosunkowo niska, dla porównania na iForbecie mamy o punkt wyższą.

Dla tych, którzy nie mają dostępu do LV BET polecam zainwestować w under punktowy Derricka Favorsa. Gość jest ostatnią opcją do rzutu w swojej drużynie, dzisiaj przeczuwam pogra ponownie 25-30 minut max. Na ławce Jazz czeka Crowder, który jest bardziej ogarnięty w defensywie, a w ofensywie myślę, że obaj grają na podobnym poziomie. Rynek jaki proponuje STS to 12,5 punktów, podobnie LV BET. Favors może dzisiaj nie nadążyć za Melo, który w końcu musi się obudzić. Dodatkowo tak jak pisałem – Favors to ostatnia opcja zespołu do rzutu, tak więc nie wydaje mi się by przekroczył dwucyfrówkę. Jak dotychczas pokrył linię dwukrotnie w pięciu spotkaniach serii.

Typy:
Westbrook over 8,5 asyst @1,85 LV BET
Favors under 12,5 punktów @1,8 STS/LV BET
(13 punktów…)


Kliknij czerwony dzwoneczek na stronie internetowej (po lewej na dole) aby otrzymywać powiadomienia o kolejnych typach.

PRZYDATNE LINKI