New York Knicks – Phoenix Suns 01:30

Próbowałem wczoraj – nie wyszło, próbuję też i dzisiaj. Under Emmanuela Mudiaya, bo o nim mowa. David Fizdale często rotuje składem i próbuje szukać najbardziej optymalnych dla jego drużyny ustawień. Grał Burke, grał Ntilikina, a nawet Trier swego czasu występował na jedynce. Teraz czas na Mudiaya w pierwszej piątce, któremu całkiem nieźle wychodzą te występy. Ostatnie 3 spotkania powyżej 30minut to 3 overy dzisiejszej linii, w tym wczorajszy występ przeciwko Pacers. Wprawdzie dzisiaj rywal teoretycznie słabszy, ale liczę głównie na większą rotację aniżeli wczoraj. Są wspomniani Burke i Ntilikina, dodatkowo w s5 sporo zawodników, którzy lubią rzucać m.in Kanter, Hardaway czy Knox. Teoretycznie Mudiay będzie 4-5 opcją w ataku, wczoraj udało mu się pokryć linię ze względu na sporą ilość osobistych, dzisiaj o ile nie poszaleje zza łuku i zagra na w okolicach 25 minut nie powinien przekroczyć granicy 15 punktów. Fajna linia, dobry kurs, warto spróbować.

Typ: Emmanuel Mudiay under 15,5 punktów @2,0 E-Toto


Minnesota Timberwolves – Sacramento Kings 02:00

Biłem się z myślami czy wrzucić ten typ, ale wydaje mi się, że jest prawdopodobny. Kilka dni temu Kings potrafili rzucić 141 punktów przeciwko Wolves u siebie, dzisiaj mecz wyjazdowy i liczę na utrzymanie dobrej formy przez gości. Generalnie Sacramento w tym sezonie zadziwia, są drużyną po której nikt nie spodziewał się takich wyników. Zresztą wystarczy spojrzeć na bilans gdzie SAC mają 16-13 a Wolves 13-16. Młody zespół, który mocno sprogresował i grę takich zawodników jak Fox, Bogdanović, Bagley czy chociażby WCS, którego wciąż można zaliczyć do tych młodych ogniw – ogląda się z przyjemnością i fajnie, że Kings w końcu są mocni. Dzisiaj mecz wyjazdowy z Minnesotą i kurs na gości w okolicach 4? Lekkie nieporozumienie. Rozumiem fakt, że Wilki u siebie mają 11-4, jednak bez przesady. Handicap +12 na E-Toto wygląda naprawdę interesująco, tym bardziej, że pod znakiem zapytania u gospodarzy stoi występ Teague, który ma problem z kostką. Sacramento na pewno powalczy i nie oddadzą wyniku bez walki, spory handicap, a mógłbym liczyć tutaj nawet na niespodziankę. Opcjonalnie over punktowy Sacramento.

Typ: Handicap +12 Sacramento Kings @1,5 E-Toto


San Antonio Spurs – Philadelphia 76ers 02:30

Nie lubię grać public betów, co pewnie da się zauważyć, natomiast tutaj coś mi podpowiada, że powinienem. Fortuna z linią 27,5 na Embiida i nie byłoby tutaj nic dziwnego gdyby nie fakt, że 76ers są back-to-back i grają na jedną z najwolniejszych drużyn w lidze (24 drużyna w lidze po względem pace). Mowa oczywiście o San Antonio. Spurs mocno zagęszczają środek, a przynajmniej tak się starają. Para Embiid-Aldridge będzie dzisiaj katowana zarówno z jednej jak i drugiej strony, pytanie tylko kto pierwszy nie wytrzyma i szybciej złapie faule. Jeśli LaMarcus – będzie gorąco jeśli chodzi o under, bo Embiid jest bardzo zmotywowany i chce pokazać za wszelką cenę, że nadal jest najważniejszym zawodnikiem w kadrze Browna. Poza tym właściwie oprócz Aldridge’a Spurs nie mają odpowiedzi na Kameruńczyka, bo nie chce mi się wierzyć, że Poeltl będzie w stanie go stopować. W każdym razie biorąc pod uwagę, że mecz będzie w miarę czysty – Embiid tej linii przekroczyć nie powinien. Mamy Butlera, Redicka, dodatkowo Simmons (chociaż w jego przypadku też dziś myślałem nad underem) – jest kilka rąk do rzutu i myślę, że dystans będzie dzisiaj lepszym rozwiązaniem dla 76ers, tym bardziej, że SAS słabo bronią łuku. Wysoka linia, b2b, wyjazd, wolniejszy pace, dobry defensor naprzeciw – argumentów za overem brak, za underem mnóstwo, tak więc trzeba spróbować.

Typ: Joel Embiid under 27,5 punktów @1,82 Fortuna


Golden State Warriors – Memphis Grizzlies 04:30

W głowie miałem jeszcze dwa inne propozycje, zdecydowałem się jednak, że pogramy tutaj over zbiórek Duranta. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że Draymond Green będzie dzisiaj odpowiedzialny za krycie Marca Gasola i jest to ważna wiadomość w kontekście zbiórek, gdyż jak wiemy Marc lubi grać na dystansie, a podejrzewam, że Green nie odpuści go dzisiaj na krok. Kto więc zostanie pod koszem GSW? Looney/Durant, ten pierwszy weźmie na siebie najpewniej Jacksona, Durant zajmie się Andersonem, który wybitnym strzelcem nie jest. Rywale z dwóch całkowicie innych biegunów, GSW preferuje szybki basket, Grizzlies grają za to najwolniej w lidze. Ciężko stwierdzić kto przejmie inicjatywę, jednak myśląc rozsądnie to gospodarze będą narzucać swój styl gry. Linia na zbiórki Duranta na poziomie 7,5 – nie ma rewelacji, ale i nie ma tragedii. Myślę, że patrząc na to przez pryzmat tego, że Green będzie miał dzisiaj zadania stricte defensywne względem Gasola, można zaufać Durantowi.

Typ: Kevin Durant over 7,5 zbiórek @1,95 E-Toto/LV BET


20 PLN bez depozytu od LVBET – klik


POTROJENIE pierwszej wpłaty od E-Toto