Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks 01:30

Miał być over zbiórek Giannisa, odpuszczam jednak ten typ ze względu na możliwy blowout. Pójdziemy za to w meczówkę i w stronę Milwaukee. Cleveland rozpoczyna przebudowę, mam wrażenie, że chcą się pozbyć większości graczy, którzy byli w tym zespole jeszcze za czasów LeBrona. Nie ma już Hilla, Korvera, podobno drogi JR Smitha i Houston powoli się też krzyżują. Cavaliers czeka tank i to raczej nie w jednym sezonie, ten spisany jest już całkowicie na straty, więc trzeba ogrywać młodzież. Dzisiaj matchup niezwykle ciężki, bowiem Bucks w tym sezonie są czarnym koniem. Sprowadzenie Brooka Lopeza było strzałem w dziesiątkę, razem z Giannisem tworzą świetną parę wysokich i ciężko gra się rywalom przeciwko nim szczególnie w obronie, gdzie ta jest mocno rozciągana przez ten duet. Na rozegraniu Bledsoe z Brogdonem, który również odżył. Dodatkowo całkiem solidna ławka. Nie widzę większych argumentów dzisiaj po stronie Cavaliers, tym bardziej, że nie będzie Thompsona. Handicap -7,5 myślę, że bez problemu zostanie pokryty przez gości. Przewaga na każdej pozycji – nie widzę innej opcji jak wygrana Bucks tutaj.

Typ: Milwaukee Bucks -7,5 handicap @1,6 LV BET


Philadelphia 76ers – Indiana Pacers 01:30

Generalnie jednym z najważniejszych info po stronie Pacers jest powrót Oladipo, który zagrał już w ostatnim meczu z Bucks, ale jego minuty były ograniczone. Wraz z powrotem Victora spada nieco przydatność i skuteczność innych zawodników w ofensywie. Jednym z nich i w zasadzie głównym będzie Thaddeus Young, który pod nieobecność Dipo kręcił niezłe liczby, jednak dzisiaj powinien być mocno ograniczony rzutowo. Oladipo zagra dzisiaj na pełnym obciążeniu i powinien dostać sporą ilość minut na parkiecie. Dodatkowo warto wspomnieć, że Young będzie musiał sobie radzić z Chandlerem/Boldenem lub Muscalą, o ile ten wystąpi dzisiaj. Żaden z tych gości nie jest pionkiem w defensywie i z pewnością warto to odnotować. Linia stosunkowo wysoko postawiona, bo na granicy 13,5. Srednia zdobywanych punktów przez Younga grając z Oladipo to granice 10, na wyjazdach radzi sobie gorzej aniżeli w meczach u siebie. 76ers u siebie są mocni dla każdego, Young często zdobywa punkty spod kosza, tam dzisiaj będzie mało miejsca, nie powinien przekroczyć granicy 13 punktów.

Typ: Thaddeus Young under 13,5 punków @1,65 LV BET


Memphis Grizzlies – Miami Heat 02:00

Kolejna propozycja i kolejny powrót do gry. Tym razem obrażony na cały świat Whiteside, którego minuty w ostatnim czasie mocno spadły na rzecz Bama Adebayo. Zawsze uważałem zarówno Whiteside’a jak i Adebayo za typowe klocki podkoszowe, które poza pomalowanym są zupełnie nieprzydatne, tymczasem Bam w ostatnim czasie nieco się wyrobił i stał się bardziej mobilnym centrem. To z pewnością daje mu sporą przewagę nad Hassanem, który bez rozgrywającego jest nieproduktywny. Whiteside potrzebuje podania pod obręcz, inaczej nie robi nic innego jak tylko biega z jednej połowy na drugą i to w żółwim tempie. Dzisiaj prawdopodobnie Heat rozpoczną właśnie z Adebayo, który będzie musiał siłować się z Gasolem na piątce. Chyba nikomu nie muszę przypominać, że Grizzlies u siebie to przede wszystkim mocarna obrona. W zasadzie Memphis to jedyna drużyna w lidze, która opiera swoją filozofie gry na mocnym defie, cała reszta pracuje głównie nad ofensywą. Linia na Whiteside’a na granicy 12,5 punktów, a więc całkiem niezła do zaatakowania undera. Nie przewiduję tutaj wielu minut dla Hassana, tym bardziej, że Heat są dzisiaj bez rozegrania. Nie ma Dragicia, który jako główny kreator dorzucał piłki pod kosz, na jedynce wyjdzie najprawdopodobniej Tyler Johnson. Po drugiej stronie Gasol/Green a do pomocy nawet Jackson, podania pod kosz powinny być mocno ograniczone.

Typ: Hassan Whiteside under 12,5 punktów @1,87 iForbet


Pamiętajcie, że LV BET ma dzisiaj specjalną promocję ze względu na kalendarz adwentowy. Możecie otrzymać +14% do wygranych kuponów, warto skorzystać przy okazji typowania NBA. Więcej szczegółów pod LINKIEM