NBA +14% do wygranych w aplikacji LV BET! – TYLKO W CZWARTEK

Stawiaj na LVBET w czwartek nieograniczoną ilość kuponów na NBA i wygrywaj 14% więcej (bez dodatkowych warunków obrotu).
Brak warunków minimalnej stawki, bez kursu minimalnego. W promocji udział biorą wszystkie rodzaje zakładów – solo, ako, maxikombi, przedmeczowe i na żywo. Jedyne warunki, jakich trzeba się trzymać to: zakład postawiony w aplikacji LV BET! oraz za środki własne (nie bonusowe) a także oczywiście musi zostać postawiony w czwartek (0:01 – 23:59)

Nie posiadasz konta na LVBET? Odbierz 20 PLN bez depozytu – klik


Brooklyn Nets – Oklahoma City Thunder 01:30

Dzisiaj również bez zbędnego kombinowania pójdziemy lekko w public bety. Temat słabej obrony Nets pod koszem był już wałkowany w zapowiedziach wielokrotnie. Niewiele się od tamtego momentu zmieniło, bowiem Allen mimo, że ma potencjał na dobrego centra w przyszłości – to jeszcze nie jego czas, przynajmniej w obronie. Gra fajnie na desce, sporo blokuje, w ataku też nieźle sprogresował, ale w obronie to nadal pachołek. Tym bardziej dzisiaj, gdzie będzie mierzył się ze Stevenem Adamsem, jednym z największych twardzieli w lidze. Westbrook wrócił na dobre do składu, a więc jest rozgrywający, który dostarczy piłkę pod kosz. Russell ma w tym sezonie prawie 19 potencjalnych asyst na mecz, część z nich w kierunku Adamsa, który w tym sezonie jest bardziej efektywny aniżeli rok temu. Otrzymuje więcej podań, zdobywa więcej punktów, przebywa dłużej na parkiecie. To też musi o czymś świadczyć. Przeciwko Allenowi będzie miał dzisiaj ogromną przewagę, kilka punktów po ofensywnej zbiórce, kilka z linii rzutów wolnych i nie powinno być problemu z pokryciem linii. Próbujemy jego overek z iForbeta.

Typ: Steven Adams over 14,5 punktów @1,83 iForbet


Atlanta Hawks – Washington Wizards 01:30

Pójdziemy po najniższej linii oporu, jednak to chyba najlepsze możliwe wyjście tutaj. Mowa o overze punktowym Bradleya Beala. Jedynym bukiem, który nie zablokował albo nie zmienił oferty po tym jak ukazała się informacja o absencji Johna Walla jest iForbet. Linia 22,5 punktów bez Walla to całkiem niezły rynek, tym bardziej, że na jedynce zacznie najprawdopodobniej Rivers i to on powinien po części kreować Beala dzisiaj. Teoretycznie mecz pod dyktando Wizards, jednak patrząc na ich problemy w ostatnim czasie może być gorąco do samego końca, a kto ma wziąć ciężar gry na siebie jak nie Beal? Atlanta pozwala na sporo przeciwnikom zza łuku, tam też Bradley powinien dzisiaj zaskoczyć. Hawks nie bronią, mają najgorszą defensywę ligii i tracą prawie 120 punktów średnio w meczu. Najśmieszniejszą sprawą jest to, że Wizards pod względem defensywy są tuż za Atlantą, a więc zmierzą się dwie najgorsze obrony ligii. Powinno być ciekawie i overowo, a w tym całym zamieszaniu swoje dorzuci Beal. Linia z Walle standardowa, bez Johna bardzo przyjemna. Liczę na około 25 rzutów i pokrycie linijki z Forbeta.

Typ: Bradley Beal over 22,5 punktów @1,83 iForbet


Memphis Grizzlies – Los Angeles Clippers 02:00

Patrzysz Memphis myślisz under środkowego rywali. Tak też będzie i w tym przypadku. Marc Gasol to absolutny top jeśli chodzi o obronę pozycji numer pięć, szczególnie w low post, a nasz bohater w osobie Montrezla Harrella zdobywa 90% punktów spod kosza. Będzie to ciężki bój dla Harrella i myślę, że cięższego matchupu w tym sezonie już nie dostanie. Gasol jest mobilny, dobrze broni pick&roll’a i ma wszystkie atuty żeby Harrella zatrzymać. Wprawdzie mecz od pierwszych minut rozpocznie prawdopodobnie Gortat, jednak większość czasu będziemy mogli oglądać Montrezla naprzeciw Marca. Linia jest stosunkowo wysoka i spróbujemy jego under, który posiada Fortuna. W pierwszym meczu 22 punty głównie dzięki rzutom wolnym. Myślę, że Gasol wyciągnął wnioski i na swoim parkiecie będzie ciężki do przejścia dla 24-latka.

Typ: Montezl Harrell under 16,5 punktów @1,82 Fortuna


Toronto Raptors – Philadelphia 76ers 02:00

W pierwszym meczu między obiema ekipami stosunkowo łatwe zwycięstwo Toronto. Phila kadrowo wyglądała jednak zupełnie inaczej, był Covington z Sariciem, teraz mamy Butlera. Powinno być to najciekawsze spotkanie dzisiejszej nocki. Jednym z głównych bohaterów po stronie 76ers będzie Ben Simmons. W pierwszym meczu został dość mocno ograniczony przez Leonarda, dzisiaj przyjdzie mu się mierzyć raczej z kimś z dwójki Lowry/Green. Patrząc na kadrę Raptors (przynajmniej startową piątkę) nie ma tam słabych obrońców, a niskie pozycje są szczególnie dobrze obsadzone jeśli chodzi o guardów. Simmons powinien skupić się dzisiaj na kreowaniu kolegów, sam raczej nie poszaleje z punktami. Lowry powinien na nim siąść i nie dać się rozpędzić, pod koszem Ibaka, także ciężko będzie penetrować. Simmons nie ma rzutu z dystansu ani półdystansu, jedyną opcją jest właśnie wjeżdżać pod kosz, który będzie dobrze kryty. Jedynym minusem jest fakt, że prawdopodobnie Embiid będzie chciał tą obronę podkoszową rozciągać robiąc miejsce Simmonsowi. Ben nie powinien jednak rzucić więcej niż 15 punktów dzisiaj, a jeśli mu się  uda będzie to spore zaskoczenie. Mecz walki i twardej obrony. Ewentualnie do pogrania asysty.

Typ: Ben Simmons under 15,5 punktów @1,86 E-Toto