Philadelphia 76ers – Washington Wizards 01:00

Propozycji nie było kilka dni, dzisiaj wracamy i polecimy w komerchę, nie będziemy kombinować. Pierwszy typ asysty Simmonsa. Wbrew pozorom Simmons nadal mocno kreuje grę Phily i przez większość czasu gra z piłką w rękach. Nic odkrywczego, jednak spodziewałem się, że przyjście Butlera może być dla Simmonsa słabą informacją, bo Ben bez piłki jest bezużyteczny. Po kilku meczach, gdzie linia oscylowała w granicy 9,5 asysty na mecz dzisiaj spadła do 'normalnych’ wideł 7,5 i taką linię zaproponuję dzisiaj na over. Jeśli chodzi o statystykę, to Simmons ma 15 potencjalnych asyst w meczu, jest pod tym względem 6 w lidze. Uważam, że powinien pokryć dzisiaj linię, tym bardziej, że ma obok siebie czy Redicka, czy Butlera no i oczywiście Embiida, który będzie miał dzisiaj easy matchupy pod koszem.

Typ: Ben Simmons over 7,5 asyst @1,66 E-Toto


Detroit Pistons – Chicago Bulls 01:00

Miał być grany over Drummonda, będzie jednak Griffin, który ma jeszcze łatwiejszy matchup. Będę zdziwiony jeśli Jabari Parker nie będzie miał w dzisiejszym meczu problemów z faulami, bo jak inaczej zatrzymać Gryfa, tym bardziej dla kogoś pokroju Parkera, który uchodzi za tragicznego obrońcę? Pierwszy mecz z Bulls to 33 punktów Blake’a, mam tylko nadzieję, że mecz będzie w miarę wyrównany i nie skończy się na tym, że Griffin zagra 3 kwarty. Linia z rodzaju tych, których zazwyczaj nie dotykam, jednak w tym przypadku wydaje mi się, że warto. Griffin jest pierwszą opcją w ataku i będzie starał się dzisiaj wykorzystać swoją przewagę podkoszową. Boję się jedynie o BO, jednak jeśli mecz będzie w miarę wyrównany overek powinien tutaj wlecieć.

Typ: Blake Griffin over 23,5 punktów @1,8 LV BET/iForbet


Brooklyn Nets – Memphis Grizzlies 01:30

O ile do końca zapowiedzi nie pojawi się konkretna informacja o tym czy Marc Gasol zagra dzisiaj czy nie, ta propozycja będzie nieco ryzykowna, ale pójdę w to. Under punktowy Jaretta Allena, bo o nim mowa. Powtarzam nie od dziś, że Gasol jest jednym z najlepszych na swojej pozycji jeśli chodzi o obronę. Przedstawiają to statystyki centrów rywali, gdzie średnio Grizzlies tracą niecałe 13 punktów z tej pozycji. Allen w tym sezonie mocno sprogresował, szczególnie w obronie gra lepiej – może statystyki w pełni tego nie oddają, ale Jarrett to potencjał na dobrego środkowego. Ma swoje atuty, jednak przeciwko Gasolowi będzie niezwykle ciężko coś zdziałać. Prawie 80% trafionych rzutów centra Nets to punkty spod kosza, tam natomiast Gasol potrafi rządzić i dzielić (statystyka rim protectors z poprzedniego sezonu – niestety nie znalazłem grafiki z obecnego, ale podejrzewam jest porównywalnie)

Linia 12,5 jest ustawiona prawidłowo względem statystyk, jednak nie rywala. O ile Marc zagra, a tak prawdopodobnie będzie, Allen powinien być wyłączony z ofensywy.

Typ: Jarret Allen under 12,5 punktów @1,83 iForbet


Miami Heat – New Orleans Pelicans 02:00

Goran Dragić, Tyler Johnson, Derrick Jones, Dion Waiters – cała czwórka z problemami zdrowotnymi nie wystąpi dzisiaj przeciwko Pelicans. To, że są to spore osłabienia nie muszę chyba nikomu przypominać. Heat wygrało 2 z 10 ostatnich pojedynków, gdzie mieli problemy kadrowe, dzisiaj tych problemów ciąg dalszy. Wskazać faworyta nie jest ciężko – mimo wyjazdowego meczu to drużyna z Nowego Orleanu jest tutaj stawiana w roli faworytów i za nimi też tutaj pójdę. Wrócił Davis, wspomagany przez Miroticia i Randle pod koszem, dodatkowo swoje minuty na rozegraniu zaczyna dostawać Frazier i jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie. Moore rozgrywa bardzo dobry sezon pod względem punktowym. Heat zagrają dzisiaj w mocno okrojonym składzie, wprawdzie mają swoich liderów, ale Pelicans mają też na nich stoperów. Jak na moje matchup 75/25 dla gości i zaproponuję zakład na ich zwycięstwo.

Typ: Wygrana New Orleans Pelicans @1,66 E-Toto


Przypominam, że E-Toto będzie naszym jednym z głównych bukmacherów do propozycji z NBA w tym sezonie, gdyż oferuje solidną ofertę na tę ligę (jak i resztę sportów amerykańskich jak MLS, NHL itd). Kto jeszcze nie zdążył założyć tam konta ma teraz idealną okazję, by zgarnąć freebet 20PLN bez depozytu – z okazji uruchomienia aplikacji mobilnej (iOS oraz Android). Wszelkie informacje znajdziecie:

etoto