Boston Celtics – Portland Trail Blazers 18:00

Kilka betów na przełamanie dzisiaj. Zaczynam od osłabionych kilkoma absencjami Celtics, którzy na TD Garden podejmą Portland. Piszę osłabionych, bo wypadło naprawdę kilku ważnych zawodników, szczególnie jeśli chodzi o obsadę pozycji nr. 1. Nie wystąpią dzisiaj: Kyrie Irving, Marcus Smart, Shane Larkin i Marcus Morris. Prawdopodobnie nie zobaczymy także Grega Monroe, który kilka dni temu podpisał roczny kontrakt z drużyną Brada Stevensa. Potencjalnie znaczące osłabienia, kto ich zastąpi? Na jedynce wyjdzie najpewniej Terry Rozier, wspomagany na obwodzie Brownem i Tatumem, a jako wysocy Baynes i Horford. Teraz pytanie kto ma się dzisiaj w Celtics zająć rzucaniem? Wybieram Browna, jako jedyny z całego polskiego rynku linie na tego zawodnika ma Totolotek. 16 punktów jest bez problemu do zdobycia, tym bardziej biorąc pod uwagę problemy Portland z pozycją nr. 2. Zdecydowanie trudniejszą przeprawę będzie miał Tatum, a linia na jego punkty jest wyższa, to mnie dziwi. Jaylen był już kilka razy przez nas grany i jak najbardziej dobrze go wspominamy. Dzisiaj kilka ważnych absów, co też powinno się przyczynić do większej ilości rzutów przede wszystkim Jaylena, swoją drogą świetny sezon młodego zawodnika.

Typ: Brown over 15,5 punktów @1,7 Totolotek


New York Knicks – Atlanta Hawks 18:00

Propozycja na przełamanie. Chyba nie ciężko się domyśleć, że chodzi o Hardawaya. Gość, który wrócił po kontuzji i tylko w dwóch z czterech spotkań przekroczył dwucyfrową granicę. Dzisiaj idealna okazja do tego, by skorzystać z promocyjnej linii jaką oferuje Fortuna. Rynek na poziomie 14,5 punktów, bez przesady. Hardaway ma ostatnio spore problemy ze skutecznością, myślę że dzisiaj będzie już o wiele lepiej, biorąc pod uwagę, że przeciwnik do najlepszych nie należy. Hardaway przed kontuzją grał pewnie, nie były to może jakieś świetne występy, ale grał na dobrym poziomie i był ważną częścią NYK. Co warto odnotować, Tim Jr. w domu notuje średnio niecałe 3 punkty więcej aniżeli na boisku rywala, to dość istotna informacja patrząc na to, że jego dwa ostatnie słabe występy były właśnie na wyjazdach. Co tutaj więcej mogę dodać – jeśli tylko Hardaway zagra na przyzwoitym procencie z gry – nie powinno być problemu z piętnastoma punktami, przed kontuzją buki wystawiały na niego linie na poziomie 17,5-18,5.

Typ: Hardaway over 14,5 punktów @1,82 Fortuna


Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks 18:00

Miał być handicap na Toronto, będzie jednak propozycja na zwycięstwo Milwaukee. Z jednej strony słabiutki bilans Bucks (jak na ich możliwości) na wyjazdach, z drugiej jednak Nets u siebie też nie zachwycają. Grają strasznie w kratkę, ostatnio szukają formy. 5 ostatnich spotkań to tylko jedno zwycięstwo, goście za to na przeciwnym biegunie – 4 wygrane. Dlaczego więc Bucks? Przede wszystkim umiejętności, głębia kadry i jakość zawodników. Antetokounmpo, Middleton czy Bledsoe, takich graczy w Nets szukać na próżno. Wrócił Russell i okazało się, że nie jest już potrzebny Brooklynowi, gra ogony w porównaniu do czasów sprzed kontuzji. Dinwiddie, Crabbe, Caroll, Acy, Allen – nie wiem czy jakakolwiek ekipa obawia się takiego zestawu – jak na moje jest to jedna z gorszych piątek ligii. Nie wspominam o Hollis-Jeffersonie, bo ten dzisiaj nie zagra i jest to spory problem. Nie ma obrońcy na Giannisa, Middleton też powinien swoje rzucić. Kurs na zwycięstwo gości jest całkiem interesujący, myślę że warto zainteresować się tym betem, bo za gospodarzami niewiele przemawia. Swoją drogą podoba mi się sposób budowania Bucks, ta drużyna może wkrótce być postrachem dla najlepszych.

Typ: Wygrana Milwaukee @1,6 Totolotek


Przy okazji zapraszam do udzielania się w poście dyskusyjnym o NBA, który powstaje codziennie na naszej grupie Zawód:Typer 

Przydatne linki:
Transmisje live: https://www.reddit.com/r/nbastreams/
Wyniki spotkań/punkty zawodników: https://www.espn.com/nba/scoreboard