Już w sobotę swoje zmagania w Lidze Narodów rozpoczną drużyny z trzeciej grupy ligi A. Do hitowego starcia dojdzie w Bolonii, gdzie reprezentacja Włoch podejmie mistrzów świata z 2014 roku, Niemców. Kto jest faworytem w tym pojedynku? Jakie są kursy bukmacherskie na Włochy – Niemcy? Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie obu ekip? To wszystko w poniższym artykule.

Włochy – Niemcy mecz w Lidze Narodów

Reprezentacja Włoch po triumfie na zeszłorocznych mistrzostwach Europy zdecydowanie obniżyła loty. Od tamtego sukcesu podopieczni Roberto Manciniego rozegrali dziesięć spotkań, ale wygrali zaledwie trzy. Co jednak najistotniejsze, po porażce z Macedonią Północną, Włosi nie zakwalifikowali się na mundial w Katarze. Była to jedna z największych niespodzianek w historii baraży do mistrzostw świata. Swój ostatni mecz Italia rozegrała w ostatnią środę, gdzie w finale Finalissimy, w której mistrz Europy zmierzył się z mistrzami Ameryki Południowej. Podopieczni Roberto Manciniego ulegli Argentynie 3-1.

Niemcy po nieudanym dla siebie Euro prezentują się natomiast wyśmienicie. Od września zanotowali osiem wygranych i jeden remis. Wrażenie może robić też bilans bramkowy jaki uzyskali w tych pojedynkach podopieczni Hansiego Flicka, bowiem wynosi on 34-3. Należy jednak zaznaczyć, że reprezentacja Niemiec większość z tych meczy rozegrała z przeciętnymi rywalami takimi jak Armenia, Islandia czy Macedonia Północna.

Kursy bukmacherskie na mecz Włochy – Niemcy

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów faworytem w tym spotkaniu będzie reprezentacja Niemiec. Jednak kursy są niezwykle wyrównane. Kurs na zwycięstwo tego starcia przez reprezentację Włoch wynosi 2,85. Remis wyceniany jest na 3,40, zaś triumf podopiecznych Hansiego Flicka na 2,40. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na mecz Włochy – Niemcy

Reprezentacja Włoch przez ostatni rok przeważnie rozczarowywała swoich kibiców. Remisy ze znacznie niżej notowanymi rywalami, porażka w półfinale Ligi Narodów z Hiszpanią, ale przede wszystkim nie zakwalifikowanie się na tegoroczny mundial sprawiło, że podopieczni Roberto Manciniego nie są postrzegani już w taki sam sposób jak jeszcze kilka miesięcy temu. Niemcy natomiast po objęciu posady selekcjonera przez Hansiego Flicka znacznie poprawili swoje wyniki. Nasz typ na ten mecz to wygrana reprezentacji Niemiec, a w przypadku remisu zwrot. Goście sobotniego spotkania w ostatnich miesiącach wielokrotnie udowadniali wysoką, stabilną formę, zaś gospodarze przegrywali bądź remisowali ze znacznie niżej notowanymi rywalami. Kurs na takie zdarzenie w Betclic wynosi 1,72. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Betclic.

Gdzie obejrzeć mecz Włochy – Niemcy – transmisje

Starcie pomiędzy reprezentacją Włoch a Niemcami odbędzie się na Stadio Renato Dall’Ara w Bolonii. Spotkanie rozpocznie się 4 czerwca o godzinie 20:45. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport Extra.

[blok_bonus]


Starcie pomiędzy reprezentacją Włoch a Niemcami odbędzie się na Stadio Renato Dall’Ara w Bolonii.
Według bukmacherów w tym starciu minimalnie większe szanse ma reprezentacja Niemiec, na której zwycięstwo kurs wynosi 2,40.