Najbliższa niedziela zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów futbolu. Jedna z najbardziej utytułowanych drużyn ostatnich lat, Manchester City, podejmie na wyjeździe drużynę znajdującą się nieco niżej w hierarchii Premier League, londyński West Ham. Młoty wyglądały w przedsezonie raczej przeciętnie, a Manchester City rozegrał raptem dwa mecze towarzyskie w ramach tournee po Stanach Zjednoczonych. Wydaje się, że być może jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć w ten weekend. Jak potoczy się walka Guardioli z Moyesem? Czy drużyna Katalończyka jest w stanie rozpocząć sezon z przytupem?

West Ham – Manchester City – mecz w Premier League

Fani angielskich boisk z pewnością nie przejdą wokół tego spotkania obojętnie. West Ham wypracował przez ostatnie lata solidną markę, z którą liczy się każda drużyna na Wyspach. Manchester City to jedna z najbardziej niebezpiecznych drużyn ostatniej dekady, a przy tym główny (obok, rzecz jasna, Liverpoolu) pretendent do tytułu mistrzowskiego. Obywatele w formie to jedna z najlepszych drużyn w Premier League. West Ham zaś bardzo dobre mecze przeplata naprawdę słabymi. Drużyna Moyesa nie może w pełni rozwinąć skrzydeł. Zazwyczaj mecze obu drużyn przynoszą wiele emocji – w ostatnich pięciu meczach aż trzykrotnie padły minimum trzy bramki. Tym razem bloki defensywne obu drużyn będą nieco osłabione, co może przełożyć się na inny przebieg spotkania. Legalni bukmacherzy przygotowali ciekawą i szeroką ofertę na ten mecz.

Typy bukmacherskie na West Ham – Manchester City

Typy bukmacherskie na to spotkanie skupiają się na liczbie bramek, liczbie rzutów rożnych i żółtych kartek. Sytuacja kadrowa Młotów uległa jedynie kosmetycznym zmianom – na pewno zabraknie sprowadzonego z Rennes Nayefa Aguerda. Po stronie The Citizens nie zobaczymy ważnego defensora – America Laporte, a także, z wiadomych względów, Benjamina Mendy’ego. Z pewnością jednak na boisku ujrzymy genialnego angielskiego pomocnika w osobie Declana Rice’a. Po stronie City nie zabraknie Kevina De Bruyne i Erlinga Haalanda. Swoimi przemyśleniami na temat tego, a także innych spotkań można dzielić się w typach na jutro.

West Ham – Manchester City – kursy bukmacherskie

Bukmacher Fuksiarz stawia Obywateli w roli faworyta. Za zwycięstwo podopiecznych Artety bukmacher jest skłonny zapłacić 1.37. Remis wyceniono na 5.20. Zwycięstwo West Hamu to kurs na poziomie 7.60. W obecnej dyspozycji obu drużyn, a więc niezbyt dobrej grze w defensywie, rozsądnym typem wydaje się być btts (both team to score). Kurs na to, że obie drużyny strzelą wynosi 1.80. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fuksiarz

Transmisja West Ham – Manchester City – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 07.08.2022 o godzinie 17:30, będzie transmitowany na platformie Viaplay. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.

 


Arbitrem głównym będzie Michael Oliver.
Aktualne promocje można znaleźć na stronie zawódtyper.pl.