Dwa z całej gamy czwartkowych meczów eliminacji do kolejnej edycji Ligi Konferencji są wyjątkowo szczególne dla fanów z Polski. Poznański Lech zagra na wyjeździe z islandzkim Vikingurem, a co za tym idzie, zapowiada się ważne i ekscytujące spotkanie półfinału eliminacji. W najbliższy czwartek, 04.08.2022, o godzinie 20:45, będziemy świadkami obiecującego starcie. W czwartek zagra również wicemistrz Polski, Raków Częstochowa. Drużyna Marka Papszuna zmierzy się z Trnavą. Skupmy się jednak na meczu Kolejorza – czy Lech jest w stanie ustabilizować swoją formę?

Vikingur – Lech Poznań – kwalifikacje do Ligi Konferencji

Starcie, na które czekają wszyscy entuzjaści polskiego podwórka futbolowego, a najbardziej fani ekipy z Poznania, nie powinno nas rozczarować. Lech bez większych problemów zapewnił sobie awans do kolejnej rundy przewagą pięciu bramek w pierwszym meczu z Dinamo Batumi. Vikingur zdaje się być kolejną drużyną, z którą piłkarze Kolejorza nie powinni mieć problemów. Przed podopiecznymi Johna van den Broma, który zastąpił znanego Macieja Skorżę, w pewnym sensie wymagające starcie – nie ulega wątpliwości, że Islandia, to teren, na którym rzadko grają europejskie drużyny. Najlepsi bukmacherzy nie próżnują i przygotowali specjalną ofertę na to spotkanie. Nowy szkoleniowiec Kolejorza ma już za sobą kilka spotkań w pucharach europejskich. Półfinał eliminacji przed nami!

Typy na Vikingur – Lech Poznań

Bukmacherzy upatrują faworyta w drużynie Kolejorza. Bukmacher Fortuna dosyć mocno sugeruje kursem przewagę drużyny z Polski. Niemniej jednak bez wątpienia zapowiada się na ciekawe i zacięte spotkanie. Typy bukmacherskie skupiają się głównie na zwycięzcy, ilości bramek, rzutach rożnych i handicapach. Raporty kontuzji nie wskazują na braki kluczowych zawodników – składy po obu stronach są w zasadzie prawie kompletne, co z pewnością wpłynie pozytywnie na jakość spotkania. Swoimi typami na to spotkanie warto dzielić się z innymi – w tym celu warto zainteresować się sekcją darmowych typów piłkarskich. Codziennie można odnaleźć tam propozycje wielu graczy na dany dzień. 

Vikingur – Lech Poznań – kursy bukmacherskie

Jak już wspomniano, faworytem w tym spotkaniu jest drużyna z Polski. Bukmacher Fortuna oferuje kurs na poziomie 1.62 na triumf ekipy z Poznania. Zwycięstwo gospodarzy z Islandii wyceniono na 5.20. Remis to kurs w okolicach 3.70. Będzie to pierwsze starcie tych drużyn z historii. Bezpieczną opcją wydaje się być typ obie strzelą – tak, po kursie 1.80. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna.

Transmisja – Vikingur – Lech Poznań – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 04.08.2022 o godzinie 20:45 będzie transmitowany w TV. Kanałem transmitującym spotkanie jest TVP Sport. Dodatkowo, istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.


Mecz poprowadzi Juxhin Xhaja.
Wszystkie aktualne promocje można znaleźć na stronie zawódtyper.pl.