Grupę H rozpoczyna spotkanie La Celeste z Koreą Południową. Urugwaj do Kataru przyleciał pewny siebie i z niemałymi marzeniami. Selekcjoner Diego Alonso otwarcie stwierdził, że nie boją się oni myśleć o mistrzostwie. Ich pierwszym rywalem na tej potencjalnej długiej drodze do złota jest Korea Południowa. Zespół ten bierze udział w swoim dziesiątym mundialu z rzędu i z pewnością skrycie marzą, aby powtórzyć sukces czwartego miejsca z 2002 roku. Jak więc oba zespoły rozpoczną zmagania w Katarze? Aby się dowiedzieć, należy 24.11.2022 o godzinie 14:00 zasiąść przed telewizorami.

Urugwaj – Korea Południowa: mecz w Mistrzostwach Świata

Śmiałe cele Urugwaju wcale nie są marzeniami ściętej głowy. Albo raczej nie muszą nimi być. La Celeste są w ostatnim czasie w całkiem przyzwoitej formie. W tym roku kalendarzowym, na osiem spotkań siedem wygrali i ponieśli jedną porażkę. Natomiast podczas eliminacji do Mundialu w Katarze, w ostatnich czterech meczach wygrali, tracąc łącznie raptem jedną bramkę. Dodatkowo skład Urugwaju zdaje się prezentować naprawdę dobrze. Nie tylko są to nazwiska, ale i nazwiska poparte formą. Szczególnie zwrócić uwagę należy na Rodrigo Bentacura, zawodnika, który w Tottenhamie w ostatnim czasie jest najjaśniejszą postacią klubu. Ponadto w meczu tym wystąpi prawdopodobnie Luis Suarez, który strzelał już przeciwko Korei Południowej na Mundialu w RPA.

Przeciwko nim stanie ekipa dość niepozorna. Dla wielu z pewnością egzotyczna. Jednak Korea ma w swoich szeregach kilku klasowych zawodników, z Heung-Min Sonem na czele. Występ napastnika Spurs jest jednak w tym meczu wątpliwy. Son przeszedł niedawno operację, po kontuzji kości czaszki. Sam zawodnik jednak świadomie podjął decyzję o tym, aby udać się na mundial i chęć gry dla kraju aż z niego kipi. Dodatkowo za tyły odpowiadać będzie dobrze dysponowany obrońca Napoli, Kim Min-jae. Neapol z nim w składzie nie stracił bramki w siedmiu z ostatnich dwudziestu spotkań.

Sprawdź także typy na Szwajcaria – Kamerun.

Urugwaj – Korea Południowa: kursy

Faworyt w tej parze jest dosyć oczywisty. Wynika to, chociażby z marki, jakie te reprezentacje wyrobiły sobie na przestrzeni lat. Jednak jest to również efektem dobrej formy poszczególnych zawodników i niepewności w kwestii występu Sona. Z tego względu faworyzowana jest tu ekipa La Celeste, na której zwycięstwo kurs średnio wynosi 1.75. Remis równy jest 3.50. Natomiast wygrana Korei Południowej to średni kurs w wysokości 5.20. Takie kursy, jak i wiele innych propozycji znaleźć można w ofercie najlepszych legalnych bukmacherów.

Urugwaj – Korea Południowa: typy

Widzieliśmy już, że mecze otwarcia mistrzostw poszczególnych reprezentacji potrafią być zgoła odmienne od przedmeczowych oczekiwań. Niemniej w tym przypadku dyspozycja obu ekip przed mundialem, dostępność kluczowych zawodników w formie i różny poziom umiejętności między tymi reprezentacjami pozwala mi przypuszczać, że Urugwaj słusznie jest tu faworytem do zwycięstwa. Z tego powodu na mecz Urugwaj – Korea Południowa w Mistrzostwach Świata typem jest: Urugwaj wygra mecz po kursie 1.80 na Betfan. Więcej typów znaleźć można w zakładce typy dnia.

Urugwaj – Korea Południowa: transmisja

Spotkanie to będzie można obejrzeć na CT Sport, TVP 1, TVP Sport i ZDF.Typy na to oraz inne spotkania znaleźć można w zakładce Typy Dnia.
Wygraną Urugwaju opłaca się obstawić na Betfan i Superbet gdzie kurs wynosi 1.80. Natomiast zwycięstwo Korei Południowej w najlepszej ofercie znajdziemy PZbuk – 5.25.