Nie sposób przejść obok takiego starcia obojętnie. Jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w historii futbolu, Arsenal, podejmie na wyjeździe drużynę znajdującą się o jedną pozycję niżej w tabeli Premier League, londyński Tottenham. Spurs, od przyjścia Antonio Conte, zaczynają wyglądać naprawdę solidnie. Arsenal również prezentuje się coraz lepiej. Obie drużyny w tabeli dzielą raptem dwa punkty. Wydaje się, że być może jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć w tym tygodniu. Jak potoczy się walka Artety z Conte? Czy drużyna Hiszpana jest w stanie wskoczyć na czwartą pozycję w tabeli?

Tottenham – Arsenal – mecz w Premier League

Fani angielskich boisk z pewnością nie przejdą wokół tego spotkania obojętnie. Tottenham Hotspur wypracował przez ostatnie lata solidną markę, z którą liczy się każda drużyna na Wyspach. Spurs w formie to jedna z najlepszych drużyn w Premier League. Arsenal mimo nie najgorszej dyspozycji (nie licząc ostatniej porażki z Nottingham Forest) nie może w pełni rozwinąć skrzydeł. Zazwyczaj mecze obu drużyn przynoszą wiele emocji – w ostatnich pięciu meczach aż trzykrotnie padły minimum trzy bramki. Tym razem bloki defensywne obu drużyn nie będą zbytnio osłabione, co może przełożyć się na inny przebieg spotkania. Legalni bukmacherzy przygotowali ciekawą i szeroką ofertę na ten mecz.

Typy bukmacherskie na Tottenham – Arsenal

Typy bukmacherskie na to spotkanie skupiają się na liczbie bramek, liczbie kartek i żółtych kartek. Sytuacja kadrowa Kanonierów uległa lekkim zmianom – może zabraknąć Smithe’a Rowe’a. Pod znakiem zapytania stoi również występ Martina Odegaarda. Istnieje jednak pewna szansa, że ten drugi pojawi się na boisku. Po stronie Kogutów nie zobaczymy Heung-min Sona – rewelacyjny napastnik z Korei Południowej nadal leczy uraz. Z pewnością jednak na boisku ujrzymy genialnego angielskiego napastnika w osobie Harry’ego Kane’a. Napastnik w tym sezonie z całą pewnością nie prezentuje w pełni swoich umiejętności. Swoimi przemyśleniami na temat tego, a także innych spotkań można dzielić się w typach na dziś.

Tottenham – Arsenal – kursy bukmacherskie

Bukmacher STS wyznaczył stosunkowo wyrównane kursy na zwycięzcę. Za zwycięstwo podopiecznych Artety bukmacher jest skłonny zapłacić 3.35. Remis wyceniono na 3.35. Zwycięstwo Spurs to kurs na poziomie 2.20. W obecnej dyspozycji obu drużyn, a więc niezbyt dobrej grze w defensywie, rozsądnym typem wydaje się być btts (both team to score). Kurs na to, że obie drużyny strzelą wynosi 1.79. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego STS.

Transmisja Tottenham – Arsenal – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 16.01.2022 o godzinie 17:30 będzie transmitowany w TV. Stacją transmitującą mecz jest Canal + Sport i Canal + 4K Ultra. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.

[blok_bonus]

Zwiń
FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI 1. Kto będzie sędzią głównym spotkania Tottenham – Arsenal? Arbitrem głównym będzie Chris Kavanagh.  2. Czy bukmacherzy przygotowali na ten mecz specjalną promocję? Aktualne promocje można znaleźć na stronie zawódtyper.pl.