Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022 trwają w najlepsze, a zmagania w grupie F wyklarowały już dwóch zwycięzców. Wyraźny lider grupy, Dania, z bilansem bramkowym 30:1, podejmie wicelidera, Szkocję. Zarówno Szkocja, jak i Dania zdeklasowały pozostałych rywali grupowych torując sobie drogę na przyszłoroczny Mundial. To spotkanie będzie w zasadzie pokazem siły obu drużyn. Czy Kasper Schmeichel i spółka są w stanie nawiązać do wielkich osiągnięć z 1992 roku, gdzie na Euro pokazali wielki charakter i umiejętności? Czy Szkocja zdeterminuje się na najbliższe spotkanie i zmniejszy różnicę punktową dzielącą obie drużyny?

Szkocja – Dania – kwalifikacje do Mistrzostw Świata

W pierwszym meczu grupowym to Duńczycy byli górą, pewnie wygrywając 2:0. W dziewięciu meczach zgromadzili maksymalną ilość oczek, a więc 27 punktów, tracąc przy tym zaledwie jedną bramkę. Tym samym przed Szkocją naprawdę ciężka przeprawa. Znając charakter piłkarzy z Wysp Brytyjskich, możemy spodziewać się zaciętego spotkania. Reprezentacja Danii jest w niesamowitej formie i być może w końcu skandynawska piłka wraca na właściwe tory. Warto dzielić się swoimi przemyśleniami w typach dnia – wymiana spostrzeżeń graczy może być kluczem do sukcesu.

Typy bukmacherskie na Szkocja – Dania 

Genialna passa Duńczyków nie została przeoczona przez legalnych bukmacherów – reprezentacja Danii w ich opinii wyjdzie zwycięsko z tego starcia. Z pewnością na ich niekorzyść przemawia fakt, że grają na wyjeździe. Szkoccy kibice nie ułatwią im tego meczu. Oferta na to spotkanie nie jest jeszcze pełna – należy śledzić legalnych bukmacherów. Czego spodziewać się po tym meczu? Reprezentacja Danii zapewne będzie chciała zakończyć fazę grupową z kompletem zwycięstw. Tym samym zapewne zagrają odważnie i ofensywnie. Powinniśmy zobaczyć najmocniejsze składy obu drużyn, oczywiście oprócz fenomenalnego pomocnika, Christiana Eriksena, który wraca do zdrowia pod opieką lekarzy i planuje wznowienie kariery. Reprezentacja Szkocji z pewnością będzie bazować na groźnych rajdach ofensywnych lewego defensora, a więc Andy’ego Robertsona.

Szkocja – Dania – kursy bukmacherskie

Jak już wspomniano, według bukmacherów powinna wygrać Dania. Kurs bukmachera STS na zwycięstwo skandynawskiej drużyny to 2.30. Będzie to mecz dwóch doskonałych bloków defensywnych, więc być może warto pokusić się o typ na -2,5 gola w meczu. Wówczas kurs wynosić będzie około 1.60.  Dla entuzjastów duńskiej ekipy – warto rozważyć typ, że Dania wygra, a w meczu padnie mniej niż 4 gole – kurs około 2.75. Dla tych, którzy raczej sądzą, że spotkanie będzie wyrównane ciekawą propozycją będzie tak zwany btts (both team to score) – kurs na to, że obie ekipy strzelą wynosi średnio 2,02. Nie masz jeszcze konta u bukmachera? Rozważ rejestrację konta i skorzystaj z kodu promocyjnego od STS.

Gdzie obejrzeć Szkocja – Dania – transmisja

Spotkanie, które odbędzie się w dniu 15.11.2021 o godzinie 20:45, transmitowane będzie w TV na kanale Polsat Sport Premium 3. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.

[blok_bonus]