Sytuacja w grupie G jest niezwykle ciekawa, a nazwa drugiej ekipy poza Brazylią, która z niej awansuje, nadal jest nieznana. Aktualnie pozycję wicelidera zajmuje Szwajcaria, jednak absolutnie nie mogą oni być pewni swego. Przy założeniu, że Kamerun nie pokona Brazylii, wówczas Helwetom wystarczy remis. O grę na remis jednak raczej trudno, kiedy spotykasz się z rozsierdzonymi Serbami. Podopieczni Stojkovicia muszą rzucić wszystko na jedną szalę i zagrać o pełną pulę. Już 02.12.2022 o godzinie 20:00 dowiemy się, czy im się to uda. Zachęcamy też do sprawdzenia naszych bonusów bez depozytu.

Serbia – Szwajcaria: mecz na Mistrzostwach Świata 2022

Oj długo będą sobie pluć w brodę Serbowie za to spotkanie z Kamerunem. Absolutnie dominowali oni to spotkanie od momentu pierwszej straconej bramki. Szli jak po swoje i co chwilę punktowali rywali. Po bramce na 3:1 zdawało się, że jest już po wszystkim, jednak jakże złudne było to wrażenie. Poddali się mu i sami zawodnicy. Chwilę później zbytnie rozluźnienie wdało się w szeregi Serbskiej defensywy, która w niezwykle prosty sposób dała się zaskoczyć Kameruńskiej kontrze. Nie trzeba było długo czekać na kolejne roztargnienie i wybuch wściekłości Stojkovicia. Kamerun wyrównał na 3:3, sobie dając szansę na awans z grupy, Serbii zaś niezwykle utrudniając sprawę.

Cztery lata temu, z niemal identycznej grupy wyszła Szwajcaria kosztem Serbii właśnie. Wówczas w decydującym starciu wygrali 2:1. Z pewnością marzą o tym, aby choć w połowie powtórzyć ten wynik. Zakładając, że Brazylia nie przegra z Kamerunem, wówczas Helwetom do awansu wystarczy remis. Nie chcąc jednak pozostawiać nic losowi, który na tym mundialu bywa wyjątkowo kapryśny, należy zagrać co najmniej tak, jak przed czterema laty. Helweci przeciwko Brazylii zaprezentowali się naprawdę z dobrej strony i mimo porażki, z wielką nadzieją mogą patrzeć na swoje kolejne grupowe starcie.

Sprawdź też typy na Kamerun – Brazylia.

Serbia – Szwajcaria: kursy bukmacherskie

Którakolwiek z tych drużyn odpadnie, będzie mi jej szczerze szkoda. Moim zdaniem zarówno Serbowie, jak i Szwajcarzy prezentują solidny, momentami naprawdę przyjemny dla oka futbol. Nic więc dziwnego, że legalni bukmacherzy mają problem z klarownym wskazaniem faworyta tego meczu. Wygrana Serbów oscyluje na poziomie 2.60. Remis to kurs mniej więcej 3.30. Natomiast trzy punkty dla Helwetów wyceniane są na 2.80. A wiele więcej ciekawych kursów znajdziecie w typach dnia.

Serbia – Szwajcaria: typy bukmacherskie

Zanosi się na mecz, w którym planem przynajmniej na początek spotkania dla obu ekip będzie “nie stracić szybko bramki”. Z czasem zamiary te mogą i zapewne ulegną zmianie. Spodziewam się jednak, że do przerwy nie zobaczymy wiele bramek, a raczej sporo wykalkulowanej gry. Z tego powodu na mecz Serbia – Szwajcaria na Mistrzostwach Świata typem jest: 1 połowa poniżej 0.5 gola po kursie 2.56 na Betfan.

Serbia – Szwajcaria: transmisja

To decydujące starcie obejrzeć będzie można na TVP 2 i TVP Sport.

Zwiń

Gdzie można znaleźć więcej typów na to spotkanie? Typy na to oraz inne spotkania znaleźć można w zakładce Typy Dnia. Który bukmacher oferuje najwyższe kursy na to spotkanie? Wygraną Serbii warto obstawić na Betfan po kursie 2.67. Najlepszy kurs na Szwajcarię znajdziemy na LVBet, gdzie wynosi on 2.85.