Nie tylko Napoli ma fantastyczny start tego sezonu. Nie gorzej radzi sobie od początku rozgrywek AC Milan. Fotel lidera ustępuje jedynie z racji gorszego bilansu bramkowego. Przyjdzie im się teraz mierzyć z drużyną Jose Mourinho. AS Roma również jak na razie nie radzi sobie źle. Zapowiada się więc, że 31.10.2021 o godzinie 20:45 obejrzymy ciekawy mecz.

Sprawdź bonusy bez depozytu.

Roma – Milan: mecz w Serie A

Biorąc pod uwagę fakt, że Napoli mierzyć się będzie z drużyną z przedostatniego miejsca w tabeli, mecz ten zarówno dla Romy, jak i Milanu jest bardzo istotny. Roma chciałaby umocnić swoją pozycją w pierwszej czwórce. Milan natomiast za wszelką cenę będzie chciał zapobiec punktowemu odskoczeniu drużyny z Neapolu.

Roma

Pomimo tego, że wyniki nie zawsze to odzwierciedlają, Roma prezentuje ciekawy futbol. Ich mecze zazwyczaj potrafią zadowolić nawet postronnego widza. Nie inaczej było w spotkaniu z Napoli, które, mimo że zakończyło się bezbramkowym remisem, to było bardzo ekscytujące.

W końcu znalazł się ktoś zdolny do urwania punktów rozpędzonemu Napoli. Mniejsze procentowe posiadanie piłki przez Rzymian nie przeszkodziło im być równie groźnymi, co ich ówcześni rywale. Znów w przypadku Romy można mówić o braku szczęścia i skuteczności w ataku. Niesamowitą sytuację zmarnował Abraham, bardzo groźny był Zaniolo. Jednakże dla równowagi trzeba wspomnieć również, że i Romę kilkukrotnie od straty bramki uratowało szczęście. Był to otwarty mecz, w którym niestety zabrakło goli.

Te były już strzelane w ostatniej kolejce Serie A. Roma mierzyła się ostatnią drużyną tabeli, Cagliari. Jakie więc było zdziwienie, kiedy to właśnie ekipa Waltera Mazzariego wyszła na prowadzenie jako pierwsza. Stanowiło to skutek niefrasobliwości w obronie AS Romy. Takie sytuacje zdarzają się, kiedy wychodzisz na boisko przekonany o swojej wyższości. Takie nastawienie szybko zostało skarcone.

Roma jednak nie pozwoliła, aby doszło w tym meczu do sensacji i sukcesywnie dążyła do odwrócenia losu spotkania, co koniec końców się udało. Bez wątpienia w meczu z kolejnym rywalem podopieczni Jose Mourinho będą musieli być skupieni od początku do samego końca.

Milan

Kiedy w świecie mówiło się o fantastycznym starcie Napoli, Milan po cichu robił swoje. I po pierwszej stracie punktów przez tych pierwszych okazuje się, że ekipa z San Siro poszczycić może się nie gorszym początkiem sezonu.

Jedyne potknięcie na krajowym podwórku zdarzyło się na samym początku, kiedy doszło do remisu z Juventusem. Później Milan w Serie A już tylko wygrywał. Inaczej jednak sprawa się ma w europejskich pucharach. Liga Mistrzów w tym sezonie dla Milanu nie jest łaskawa. Trzy mecze i trzy porażki. Czyżby wszystkie siły fizyczne i mentalne tej drużyny były już nacelowane wyłącznie na ligę włoską?

Jak na razie tak właśnie wygląda sprawa. Milan swój styl grania opiera na ofensywie, która w założeniu strzelić ma więcej goli, niż straci ich ofensywa. Podopieczni Stefano Pioli nie zawsze są wystarczająco skoncentrowani w obronie. Jednakże bronią się skutecznym atakiem oraz charakterem. Wynik 0:2 do przerwy nie stanowi dla nich końca świata i są w stanie wrócić nawet z tak dalekiej podróży. Jednakże czy takie nastawienie będzie odpowiednie w meczu z zawsze groźną Romą?

Sprawdź typy dnia.

Roma – Milan: kursy

Nieznacznym faworytem tego meczu są podopieczni Jose Mourinho. Na wygraną Romy Fortuna proponuje kurs w wysokości 2.36. Remis wyceniony został na poziomie 3.55. Zwycięstwo Milanu to natomiast przelicznik równy 3.00.

Roma – Milan: typy

Styl gry Milanu, ich częsta niefrasobliwość w obronie w połączeniu z kreatywnością Romy w ofensywie zdaje się w rezultacie zwiastować kilka bramek w tym spotkaniu. Dość spokojna i pewna wydaje się więc pierwsza propozycja. Na mecz Roma – Milanw Serie A typem jest: obie drużyny strzelą gola po kursie 1.57 na Fortunie.

Czy jest to moment, w którym Milan dozna pierwszej porażki? Roma zatrzymała już Napoli. Może więc przyjdzie i czas na drużynę z San Siro. Milanu nie pokonał Juventus, który jednak w tym sezonie nie spisuje się najlepiej. Milan poradził sobie z Atalantą, która również zdaje się, nie wrzuciła jeszcze najwyższego biegu. Roma jednakże z tego grona prezentuje się najsolidniej. Jeśli ktoś ma pokonać Milan, to właśnie Jose Mourinho. Na mecz Roma –  Milan w Serie A drugim typem jest: Roma wygra mecz po kursie 2.36.

Na zakończenie została propozycja łączona. Jeśli scali się dwa powyższe typy, to wyjdzie, że w meczu paść musi minimum 2,5 gola. Do tego linia 8,5 rzutu rożnego w meczu została pokryta w ostatnich 4 na 5 spotkań Romy. Daje to możliwość, aby na mecz Roma – Milan w Serie A był typ: Roma wygra, powyżej 2,5 gola i powyżej 8,5 rzutu rożnego po kursie 4.40.

Sprawdź sporty walki.

Roma – Milan: gdzie oglądać?

Szykuje się interesujący mecz. Czy Milan w końcu zostanie pokonany? A może uda mu się wskoczyć na fotel lidera? Aby się tego dowiedzieć, należy odpalić Eleven Sports 1.

[blok_bonus]


Sędzią głównym tego meczu będzie Fabio Maresca.
Gospodarzem starcia Romy z Milanem będzie Rzym i Stadio Olimpico.