Z całą pewnością jeden z najbliższych meczów Ligi Konferencji Europy jest wyjątkowo szczególny dla fanów angielskiej piłki. Leicester City w czwartkowy wieczór zmierzy się z PSV. Niespodziewanie Leicester odpadło z rozgrywek znajdującej się wyżej w hierarchii Ligi Europy i mierzy się z nieco słabszymi drużynami. Nie oznacza to jednak łatwej przeprawy. W dniu 14.04.2022, o godzinie 18:45, będziemy świadkami ciekawego widowiska. Mecz jest o tyle istotny, że jest to już faza play-off i stawką meczu jest awans. Czy szukające formy Leicester wytrzyma presję?

PSV – Leicester – mecz w Lidze Konferencji Europy

Starcie, na które czekają wszyscy entuzjaści angielskiego podwórka futbolowego odbędzie się w najbliższy czwartek. Oferta legalnych bukmacherów na Ligę Konferencji jest ciekawa i szeroka. Mimo niezbyt dobrej dyspozycji Leicester w lidze angielskiej, wciąż jest to drużyna, z którą należy się liczyć. Nie zagra co prawda najważniejszy zawodnik The Foxes, Jamie Vardy. Rewanżowy mecz z PSV może okazać się przełomowy dla Lisów, którzy od dłuższego czasu szukają formy. PSV zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Eredivisie, ze stratą czterech punktów do klasycznie górującego Ajaxu.

 Typy bukmacherskie na PSV – Leicester

Bukmacherzy, nie bez powodu, upatrują faworyta w drużynie z Eindhoven. Najlepsi bukmacherzy wyraźnie sugeruje kursem przewagę drużyny z Niderlandów, która, jakby nie patrzeć, jest paradoksalnie raczej niżej notowana niż przeciwnicy. Niemniej jednak, bez wątpienia, zapowiada się na ciekawe spotkanie – zwłaszcza biorąc pod uwagę formę obu drużyn. Typy bukmacherskie skupiają się głównie na zwycięzcy, ilości bramek, rzutach rożnych i handicapach. Po stronie angielskiej nie zobaczymy Wilfrieda Ndidi’ego, który nadal leczy uraz, a także genialnego napastnika, Jamiego Vardy’ego, który zmaga się z kontuzją. Po stronie niderlandzkiej nie zagra Armando Obispo, a także Philipp Mwene.  Swoimi typami na to spotkanie warto dzielić się z innymi – w tym celu warto zainteresować się sekcją typy na dziś. Gracze dzielą się tam propozycjami na dany dzień. 

PSV – Leicester – kursy bukmacherskie

Jak już wspomniano, kursy bukmacherskie wskazują dosyć wyraźnego faworyta w tym spotkaniu. Bukmacher Betclic zwycięstwo PSV wycenił na 1.99, zaś triumf Leicester to kurs na poziomie 3.70. Będzie to dopiero drugie starcie tych drużyn w historii. Leicester rozgrywa naprawdę przeciętny sezon. Dodatkowo atut boiska jest po stronie PSV. Ciekawą opcją wydaje się być typ na to, że PSV wygra i padną minimum 2 gole po kursie 2.28. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betclic.

Transmisja PSV – Leicester – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 14.04.2022 o godzinie 18:45 nie będzie transmitowany w TV. Prawa do transmisji Ligi Konferencji Europy posiada obecnie platforma Viaplay i to tam obejrzymy spotkanie. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.

[blok_bonus]

Zwiń
FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI 1. Gdzie odbędzie się spotkanie? Mecz zostanie rozegrany na Philips Stadion w Eindhoven. 2. Czy bukmacherzy przygotowali na ten mecz specjalną promocję? Wszystkie aktualne promocje można znaleźć na stronie zawódtyper.pl.