Najbliższy czwartek zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów futbolu. Jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w historii futbolu, Arsenal, podejmie na wyjeździe drużynę znajdującą się o pozycję niżej w tabeli Ligi Europy, holenderskie PSV. Boeren wyglądają w tym sezonie naprawdę nieźle, choć ostatnie dwa mecze były raczej przeciętne w ich wykonaniu. Arsenal jest jednym z objawień sezonu. Mikel Arteta poukładał drużynę z Londynu i grają jak z nut. Wydaje się, że być może jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć w czwartkowy wieczór. Czy drużyna Hiszpana jest w stanie umocnić się na pozycji lidera grupy? 

PSV – Arsenal – mecz w Lidze Europy

Fani angielskich boisk z pewnością nie przejdą wokół tego spotkania obojętnie. PSV wypracowało przez ostatnie lata solidną markę, z którą liczy się każda drużyna w europejskich pucharach. W tym momencie zajmują wysokie drugie miejsce w tabeli holenderskiej ekstraklasy. Arsenal to jedna z najbardziej zasłużonych ekip w całej historii piłki nożnej. Kanonierzy w formie to jedna z najlepszych drużyn w Premier League. Arsenal w tym sezonie jest jednym z najważniejszych kandydatów do wygrania ligi angielskiej. Drużyna Artety w pełni rozwinęła skrzydła i pokazuje, na co ją stać. Legalni bukmacherzy przygotowali ciekawą i szeroką ofertę na ten mecz.

Typy bukmacherskie na PSV – Arsenal

Typy bukmacherskie na spotkanie PSV Eindhoven z Arsenalem skupiają się na liczbie bramek, liczbie rzutów różnych i żółtych kartek. Sytuacja kadrowa Kanonierów nie uległa w zasadzie żadnym zmianom – nadal kontuzjowany jest Smith Rowe. Pod znakiem zapytania stoi również występ utalentowanego ukraińskiego obrońcy, Oleksandra Zinchenki. Istnieje jednak pewna szansa, że ten drugi pojawi się na boisku. Po stronie Rood-witten nie zobaczymy ważnego defensora, Oliviera Boscagli, czy Ismaela Saibari. Swoimi przemyśleniami na temat tego, a także innych spotkań można dzielić się w darmowych typach bukmacherskich. Wspólna wymiana spostrzeżeń między graczami może okazać się kluczem do wygranego kuponu. 

PSV – Arsenal – kursy bukmacherskie

Bukmacher eWinner stawia Kanonierów w roli delikatnego faworyta. Za zwycięstwo podopiecznych Artety bukmacher jest skłonny zapłacić 2.41. Remis wyceniono na 3.60. Zwycięstwo PSV to kurs na poziomie 2.79. W obecnej dyspozycji obu drużyn rozsądnym typem wydaje się, że Arsenal wygra przynajmniej jedną połowę. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.66. W podsumowaniu, warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego eWinner

Transmisja PSV – Arsenal – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 27.10.2022 o godzinie 18:45, będzie transmitowany na platformie Viaplay jedynie dla posiadaczy pakietów. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.


Kurs na zwycięstwo Arsenalu wynosi około 2.41.
Propozycje graczy można odnaleźć w sekcji typy dnia na zawodtyper.pl