Do hitowego starcia drugiej kolejki rozgrywek grupowych dojdzie w grupie H. Ekipy, które na mundialu w Rosji spotkały się w 1/8  finału, teraz mierzą się ze sobą już w fazie grupowej. Portugalia z kompletem punktów po pierwszym meczu, który jednak pokazał, że ekipa ta nie jest jeszcze w pełni formy. Urugwaj natomiast z aspiracjami mistrzowskimi musiał podzielić się punktami z dobrze broniącą Koreą. La Celeste powtórzą wynik z 2014, czy może Ronaldo da awans Portugalczykom? Dowiemy się 28.11.2022 o godzinie 20:00.

Sprawdź także typy na Brazylia – Szwajcaria.

Portugalia – Urugwaj: mecz na Mistrzostwach Świata 2022

Spotkanie z Ghaną to zdecydowanie starcie dwóch połów. Pierwsza absolutnie do zapomnienia. Ghana ze zbyt dużym respektem dla rywala i być może strachem nie była zdolna w realny sposób zagrozić ekipie z Półwyspu. Portugalia natomiast w pierwszych 45 minutach była bardzo ospała i swoje akcje ofensywne prowadziła bez pomysłu. Domyślić się można, że w przerwie padło kilka rozbudzających słów w obu szatniach, ponieważ druga odsłona spotkania była zdecydowanie żywsza. Grę prowadziła Portugalia i dwukrotnie wychodziła na prowadzenie. Nie brakowało jednak wiele, aby w samej końcówce dać sobie wydrzeć zwycięstwo. Ghanie wówczas zabrakło szczęścia, które tym razem sprzyjało Ronaldo i jego reprezentacji. Jednak zdecydowanie więcej skupienia będzie potrzebować ekipa Santosa w nadchodzącym spotkaniu.

Urugwaj zaliczył małe potknięcie na inaugurację mundialu i jedynie zremisował z Koreą Południową. Nie należy tutaj umniejszać reprezentacji z Dalekiego Wschodu, jednak legalni bukmacherzy przed spotkaniem znacznie faworyzowali drużynę La Celeste. Brakowało im jednak jakości i zimnej głowy w końcowych fazach akcji ofensywnych. Spoglądając na niektóre okazje, aż dziw bierze, że w spotkaniu tym piłka ani razu nie wylądowała w siatce. Niezwykle aktywny był Darwin Nunez, jednak swojej aktywności nie poprał skutecznością i z pewnością piłkarska złość powinna z niego emanować w nadchodzącym meczu.

Portugalia – Urugwaj: kursy bukmacherskie

Wskazywanie faworyta w tym spotkaniu nie jest wcale takie oczywiste, jednak da się zauważyć znaczący trend. Zapewne wpłynęły na niego wyniku obu reprezentacji w ich pierwszych meczach i z tego powodu to Portugalia stawiana jest jako prawdopodobny zwycięzca tego spotkania. Na ich wygraną kurs wynosi średnio 2.00. Remis stawiany jest na poziomie 3.30. Natomiast zwycięstwo La Celeste to kurs aż 4.00.

Portugalia – Urugwaj: typy bukmacherskie

Defensywa Portugalii w pierwszym meczu nie zaprezentowała się z najlepszej strony. Błędy indywidualne, jak i również nie najlepsze współpracowanie z innymi formacjami kosztowały ich utratę dwóch goli w meczu z Ghaną. Dodać do tego należy jeszcze roztargnienie w końcowych minutach meczu i było niezwykle blisko sensacyjnego remisu. Urugwaj natomiast pokazuje, że potrafi niezwykle płynnie wyprowadzić groźny kontratak, jednak w pierwszym meczu zabrakło im skuteczności. Niemniej potencjał jest i musi on w końcu zostać wykorzystany. Z tego względu na mecz Portugalia – Urugwaj na Mistrzostwach Świata w Katarze typem jest: BTTS po kursie 1.99 na Betfan. Na to i inne spotkania mundialu w Katarze więcej propozycji znaleźć można w typach dnia.

Portugalia – Urugwaj: transmisja

Spotkanie to będzie można śledzić na TVP 1 i TVP Sport.

Zwiń

Gdzie można znaleźć więcej typów na to spotkanie? Typy na to oraz inne spotkania znaleźć można w zakładce Typy Dnia. Który bukmacher oferuje najwyższe kursy na to spotkanie? Trzy punkty dla Portugalii warto obstawić na Betfan po kursie 2.05. Zwycięstwo Urugwaju natomiast najlepiej postawić na Fortunie po kursie 4.20.