W ostatniej kolejce grupy A dojdzie do niesłychanie istotnego i emocjonującego pojedynku. Reprezentacja Portugalii na własnym boisku podejmie Serbię.  Obie ekipy zajmują dwa pierwsze miejsca w grupie i mają taką samą liczbę punktów. O tym, kto wygra grupę A i zapewni sobie udział w przyszłorocznych mistrzostwach świata, zadecyduje ostatnie spotkanie. Kto jest faworytem w tym meczu? Jakie są kursy bukmacherskie na Portugalia – Serbia? Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie obu ekip? To wszystko w poniższym artykule.

Portugalia – Serbia mecz w eliminacjach do mistrzostw świata

Reprezentacja Portugalia przed ostatnimi dwoma meczami eliminacyjnymi była w bardzo komfortowej sytuacji. Podopieczni Fernando Santosa, gdyby wygrali przedostatni mecz, mogli mieć dwa punkty przewagi nad drugą Serbią. Jednak remis z Irlandią sprawił, że na ten moment dwie czołowe drużyny grupy A mają po siedemnaście punktów. Na szczęście dla Portugalczyków, mają oni lepszy bilans bramkowy od Serbii, dzięki czemu remis wystarczy im, aby utrzymać pierwsze miejsce.

Serbia jednak z pewnością nie da łatwo za wygraną. Podopieczni Dragana Stojkovica zdają się być w bardzo dobrej formie. Kiedy Portugalczycy remisowali z przeciętną Irlandią, Serbowie z łatwością pokonali reprezentację Kataru 4-0. Dzięki temu, że był to tylko mecz towarzyski można spodziewać się, iż w pojedynku z “Os Navegadores” podstawowi zawodnicy Serbii będą mieli więcej sił.

Patrząc jednak na ostatnie bezpośrednie pojedynki pomiędzy Portugalią a Serbią nie trudno stwierdzić, że to gospodarze będą faworytami. Goście nadchodzącego spotkania jeszcze nigdy nie pokonali mistrzów Europy z 2016 roku. Jeśli ta sztuka uda im się w niedzielę to zapewnią sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw świata.

Kursy bukmacherskie na mecz Portugalia – Serbia

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów faworytem tego spotkania jest reprezentacja Portugalii. Podopieczni Fernando Santosa wygrali pięć z ostatnich sześciu spotkań, jednak należy zaznaczyć, że Serbia także znajduje się w bardzo dobrej formie. Na zwycięstwo tego meczu przez gospodarzy kurs wynosi 1,50. Remis wyceniany jest na 4,30, zaś w przypadku triumfu gospodarzy kursy oscylują w okolicach 6,50. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na mecz Portugalia – Serbia

W tym pojedynku kluczowy może okazać się fakt, że Portugalii wystarczy remis, zaś goście muszą zwyciężyć, aby wygrać grupę i zapewnić sobie tym samym awans na przyszłoroczny mundial. Gospodarze w całych eliminacjach stracili tylko cztery bramki. Ta statystyka wygląda jeszcze lepiej jeśli weźmiemy pod uwagę tylko cztery ostatnie spotkania, ponieważ Portugali nie straciła w nich ani jednego gola. Przeciwko Serbii Fernando Santos w pierwszej kolejności na pewno postawi na szczelną obronę. Oba zespoły strzelają dużo bramek, jednak w bezpośredniej potyczce, biorąc pod uwagę z jakim nastawieniem wyjdą na to spotkanie Portugalczycy przewidujemy, że w tym starciu padnie poniżej 2,5 bramki. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi dokładnie 2,00. Przy okazji warto skorzystać z bonusu powitalnego Fortuny.

Gdzie obejrzeć mecz Portugalia – Serbia – transmisje

Pojedynek pomiędzy Portugalią a Serbią odbędzie się 14 listopada w Lizbonie na stadionie Estadio da Luz. Starcie będzie można zobaczyć w Polsacie Sport Premium 1. Mecz został zaplanowany na 20:45, a transmisja rozpocznie się z dziesięciominutowym wyprzedzeniem.

[blok_bonus]


Dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu od Serbii reprezentacji Portugalii do wygrania grupy wystarczy remis.
Kurs na wygraną gospodarzy w tym meczu wynosi 1,50.