Wszyscy kibice ostrzyli sobie zęby na finał baraży pomiędzy Portugalią a Italią. Macedonia Północna sprawiła jednak niesamowitą niespodziankę i dzięki bramce zdobytej w 92 minucie meczu wyeliminowała reprezentację Włoch i teraz zmierzą się z “Os Navegadores” o udział w mistrzostwach świata w Katarze. Kto jest faworytem w tym pojedynku? Jakie są kursy bukmacherskie na Portugalia – Macedonia Północna? Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie obu ekip? To wszystko w poniższym artykule.

Portugalia – Macedonia Północna mecz w barażach do mistrzostw świata

Portugalia bezpośredni awans do mistrzostw świata straciła na ostatniej prostej. Wszystko układało się idealnie aż do ostatniego meczu grupowego przeciwko reprezentacji Serbii. Podopieczni Fernando Santosa przez bramkę straconą w 90 minucie awans do mundialu będą musieli sobie wywalczyć poprzez baraże. W pierwszym meczu zgodnie z planem pokonali reprezentację Turcji 3-1. Wynik może jednak sugerować, że dla Portugalii była to łatwa przeprawa. Nie wiadomo jednak jak potoczyłoby się to spotkanie, gdyby w 85 minucie Burak Yilmaz wykorzystał rzut karny.

Macedonia Północna w grupie eliminacyjnej zajęła drugie miejsce ustępując jedynie reprezentacji Niemiec. W pierwszym meczu barażowym podopieczni Blagoja Milevskiego wylosowali reprezentację Włoch przez co praktycznie wszyscy eksperci skazywali ich na pożarcie. Macedonia jednak dzielnie broniła się przez cały mecz, a w 92 minucie, po nieco przypadkowej akcji, fenomenalnym strzałem popisał się Aleksandar Trajkovski i dzięki temu podopieczni Blagoja Milevskiego wygrali 1-0. W kolejnym meczu, przeciwko Portugali, Macedonia również będzie zdecydowanym underdogiem.

Kursy bukmacherskie na mecz Portugalia – Macedonia Północna

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów w tym spotkaniu zdecydowanie większe szanse na wygraną mają gospodarze. Kurs na zwycięstwo tego starcia w regulaminowym czasie gry przez Portugalię wynosi 1,20. Remis wyceniany jest na 6,70, a w przypadku triumfu Macedonii Północnej kursy dochodzą nawet do 20 do 1. Jeśli chodzi o awans to kurs na gospodarzy wynosi 1,10, a na gości 7,40. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na mecz Portugalia – Macedonia Północna

Bez wątpienia Portugalia jest zdecydowanym faworytem w tym pojedynku. Macedonia udowodniła już jednak, że potrafi sprawić olbrzymią niespodziankę. Kurs na zwycięstwo podopiecznych Fernando Santosa też nie jest zachęcający. Wydaje się, że obie ekipy podejdą do tego spotkania z pewną dozą ostrożności. Macedonia Północna z pewnością skupi się na obronie, zaś Portugalia, nauczona wpadką reprezentacji Włoch również nie powinna zapominać o defensywie. Nasz typ na ten mecz to poniżej 2,5 bramki w meczu. W starciach o tak dużą stawkę często o wyniku decyduje jedna bramka. Bardzo prawdopodobne, że tak będzie również w tym pojedynku. W Fortunie kurs na takie zdarzenie wynosi 2,16. Przy okazji warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Gdzie obejrzeć mecz Portugalia – Macedonia Północna – transmisje

Pojedynek pomiędzy Portugalią a Macedonią Północną odbędzie się na Estádio do Dragão w Porto. Spotkanie rozpocznie się 29 marca o godzinie 20:45. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

[blok_bonus]

Zwiń
1. Gdzie odbędzie się mecz Portugalia – Macedonia Północna? Pojedynek pomiędzy Portugalią a Macedonią Północną odbędzie się na Estádio do Dragão w Porto. 2. Kto jest faworytem tego spotkania? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego meczu jest Portugalia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1,20.