Chyba każdy z nas nie może doczekać się oficjalnego rozpoczęcia tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej, ale przedsmakiem wspomnianych rozgrywek są interesujące mecze rozgrywane w ramach Ligi Narodów. Tym razem na tapet bierzemy starcie dwóch reprezentacji z Półwyspu Iberyjskiego – Hiszpanii i Portugalii. Jest to jednocześnie starcie lidera i wicelidera grupy 2 najwyższej klasy rozgrywkowej we wspomnianej Lidze Narodów. Ostatni mecz drużyn zakończył się podziałem punktów. Jak będzie tym razem?

Portugalia – Hiszpania – mecz w Lidze Narodów

Do starcia dojdzie w najbliższy wtorek. Portugalczycy rozgromili w sobotni wieczór Czechów 4:0. Szczególnie popisali się zawodnicy z czerwonej części Manchesteru. Dwa trafienia zanotował boczny obrońca Czerwonych Diabłów – Diego Dalot, a bramkę dorzucił ofensywny pomocnik tegoż klubu, Bruno Fernandes. Ostatni mecz Hiszpanów to porażka 2:1 ze Szwajcarią. Co ciekawe, nie tak dawno również gospodarze tego spotkania, a więc Portugalia, ulegli Helwetom. Jak tym razem zakończy się starcie czołowych drużyn światowej piłki? Czy Cristiano Ronaldo poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa?

Portugalia – Hiszpania – typy bukmacherskie

Oczywiście oferta bukmacherska będzie uzupełniana na bieżąco, a najwięcej propozycji będziemy mogli znaleźć w dzień meczowy. Mecze Ligi Narodów w zasadzie cechują się stosunkowo mniejszą intensywnością i zaangażowaniem zawodników, co nierzadko przekłada się na mniejszą liczbę żółtych kartek i bramek niż na przykład w fazach grupowych turniejów międzynarodowych. Typy bukmacherskie na mecz Hiszpania – Portugalia skupiają się głównie na ilości bramek i zwycięzcy. Tym samym warto zwrócić uwagę na wspomniane zakłady. Z drugiej jednak strony wspomniane rozgrywki to dobry sposób na sprawdzenie formy przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Świata w Katarze. Jakie są najciekawsze typy bukmacherskie na mecz Hiszpania – Portugalia?

Kursy bukmacherskie na Portugalia – Hiszpania

Legalny bukmacher Forbet w roli faworytów tym razem stawia Portugalczyków, za których zwycięstwo płacą około 2.32. Kurs na gości, czyli Hiszpanię, to około 3.20. Rozsądnie wygląda typ: obie drużyny strzelą bramkę – nie – kurs w tym przypadku wynosi około 1.88. W ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami obie drużyny zdobywały bramkę dwukrotnie. Mecz Ligi Narodów nie równa się meczom w turniejach międzynarodowych – zawodnicy z pewnością nie będą forsować się do granic możliwości, w związku z tym nie powinniśmy zobaczyć gradu bramek. Na boisko wyjdą równorzędne drużyny, z szerokimi i równymi kadrami, tym samym można spodziewać się raczej wyrównanego widowiska, co może przełożyć się na remis.

Transmisja Portugalia – Hiszpania – gdzie obejrzeć?

Mecz będzie transmitowany w TV na Polsat Sport Extra. Początek transmisji o godzinie 20:45. Spotkanie rozgrywane na Estadio Municipal de Braga można obejrzeć też w Internecie. 


Powinniśmy zobaczyć Portugalczyka na murawie.
Start zaplanowano na 20:45.