W swoim ostatnim meczu eliminacyjnym reprezentacja Polski przed własną publicznością zagra z Węgrami. Mecz ten nie będzie już decydował o tym kto awansuje do mistrzostw świata. Anglia zapewniła sobie pierwszą pozycję, zaś Polacy nawet w przypadku porażki wezmą udział w barażach. Kto jest faworytem w tym meczu? Jakie są kursy bukmacherskie na Polska – Węgry? Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie obu ekip? To wszystko w poniższym artykule.

Polska – Węgry mecz w eliminacjach do mistrzostw świata

Reprezentacja Polski, niezależnie od wyniku poniedziałkowego meczu z Węgrami, zajmie w grupie I drugie miejsce. To oznacza, że biało-czerwoni o awans do przyszłorocznych mistrzostw świata powalczą w marcowych barażach. Może wydawać się, że spotkanie z reprezentacją Węgier nie ma większego znaczenia, jednak jest to mylne wrażenie. Jeśli Polacy nie dadzą się pokonać w kolejnym starciu, to zostaną rozstawieni podczas losowania w barażach. Dzięki temu podopieczni Paulo Sousy nie tylko będą mogli rozegrać pierwszy mecz barażowy u siebie, ale przede wszystkim mogą liczyć na starcie z potencjalnie słabszym rywalem.

Ostatni mecz z Albanią Polacy wygrali łatwo. W dużej mierze spotkanie ustawiła czerwona kartka, którą został ukarany Ricard Fernandez już w 20 sekundzie starcia. Mimo zwycięstwa reprezentacji Polski 4-1 nie obyło się bez pomyłek o czym świadczy stracona bramka. Wydaje się, że to właśnie defensywa jest obecnie największym zmartwieniem Paulo Sousy. Wstydliwy może być fakt, że biało-czerwoni stracili gola z każdym z zespołów w grupie, nawet z San Marino.

Reprezentacja Węgier szanse na awans z grupy straciła przez dwie porażki z Albanią. Teraz zagrają z Polską już tylko o honor i trzecie miejsce w grupie. Wiedząc jednak jak ambitnym zespołem są Madziarowie, biało-czerwoni muszą przygotować się na bardzo ciężki mecz. Co istotne, Paulo Sousa zdecydował, że na boisku zabraknie dwóch liderów naszej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego oraz Kamila Glika. Brak tak istotnych zawodników z pewnością nie ułatwi Polakom w odniesieniu korzystnego wyniku.

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Węgry

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów faworytem tego spotkania jest reprezentacja Polski. Podopieczni Paulo Sousy, w przeciwieństwie do ich poniedziałkowych rywali w dalszym ciągu mają o co walczyć. Stawką tego meczu będzie rozstawienie Polaków w barażach. Węgrzy zagrają już tylko o honor. Na zwycięstwo tego meczu przez gospodarzy kurs wynosi 1,60. Remis wyceniany jest na 3,80, zaś w przypadku triumfu gospodarzy kursy oscylują w okolicach 6,30. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na mecz Polska – Węgry

Typując starcie Polski z Węgrami trzeba pamiętać o tym, że tylko biało-czerwoni będą mieli o co grać. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy stawiają biało-czerwonych w roli faworytów. Kolejnym atutem przemawiającym za podopiecznymi Paulo Sousy jest fakt, że spotkanie odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ostatni raz, grając w tym miejscu o punkty, Polacy przegrali ponad osiem lat temu. Na niekorzyść gospodarzy na pewno wpłynie brak Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika, a także Grzegorza Krychowiaka zawieszonego za kartki. Mimo tego w tym spotkaniu przewidujemy pewne zwycięstwo biało-czerwonych oraz to, że w meczu padnie powyżej 2,5 bramki. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 2,81. Przy okazji warto skorzystać z bonusu powitalnego Fortuny.

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Węgry – transmisje

Pojedynek pomiędzy Polską a reprezentacją Węgier odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym. Mecz został zaplanowany na 15 listopada na 20:45. Starcie będzie można zobaczyć w TVP 1, TVP Sport oraz w Polsacie Sport Premium 1. Przedmeczowe studio w TVP 1 rozpocznie się o 20:20, a bardziej szczegółowe analizy już od 19:00 będziemy mogli posłuchać w TVP Sport. Mecz będzie można również zobaczyć w internecie. Bezpłatny stream online znajdziemy na stronie TVPSPORT.pl, a także w mobilnej aplikacji TVP Sport.

[blok_bonus]


Mecz Polska – Węgry rozpocznie się 15 listopada o 20:45.
Kursy na wygraną gospodarzy w tym meczu oscylują w okolicach 1,60.