Przed nami jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań naszej reprezentacji w ostatnim czasie. Ostatnie starcie tej kolejki Ligi Narodów zapowiada się naprawdę niesamowicie. Biało-czerwoni w najbliższy wtorek podejmą bardzo mocną reprezentację – Belgię. Chyba wszyscy polscy fani chcieliby zapomnieć o ostatnim blamażu, gdzie nasza kadra narodowa przegrała z Belgami po fatalnej drugiej połowie 6:1. W najbliższy wtorek biało-czerwoni będą mieli doskonałą okazję do udowodnienia, że tamten wynik był wypadkiem przy pracy. Przyjrzyjmy się tym samym sytuacji kadrowej naszej reprezentacji, a także rynkom bukmacherskim na to spotkanie. 

Polska – Belgia – mecz w Lidze Narodów

Nie tak dawno, bo 8 czerwca, Polska mierzyła się z Belgami w Brukseli, gdzie biało-czerwoni musieli ustąpić “czerwonym diabłom” po nierównym boju. Reprezentacja Polski zaprezentowała się w kolejnym meczu z Holandią zdecydowanie lepiej, rzutem na taśmę wywożąc z Rotterdamu jeden punkt po nietrafionym w końcówce rzucie karnym Memphisa Depaya. Swoje debiutanckie trafienie zaliczył też Matty Cash, który jawi się jako jedna z najjaśniejszych postaci w kadrze. Sytuacja kadrowa jednak nie jest zła, gdyż do dyspozycji selekcjonera Czesława Michniewicza powinni być wszyscy zawodnicy, tym samym mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Odzwierciedla to też szeroka oferta legalnych bukmacherów.

Typy bukmacherskie na Polska – Belgia

Bez wątpienia określenie Belgów wyraźnym faworytem tego spotkania nie będzie przesadą. Niemniej jednak PGE Narodowy to swoista forteca reprezentacji Polski, w której dzieją się często cuda. Nikt w zasadzie nie jest w stanie przewidzieć wydarzeń boiskowych, mimo że przecież kilka dni temu Polacy ulegli Belgom aż pięcioma bramkami. Na murawie powinniśmy zobaczyć kapitana Roberta Lewandowskiego, który swoim doświadczeniem i umiejętnościami może przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Oprócz niego prawdopodobnie zobaczymy Matty’ego Casha, a miejsce w środku obrony zapewne zajmie Jan Bednarek, gracz angielskiego Southampton. Raporty kontuzji milczą, jednak z mediów docierają informacje o opuszczeniu zgrupowania przez Kevina De Bruyne, co z całą pewnością cieszy polskich fanów. Środkowy pomocnik to jeden z najlepszych graczy na świecie, tym samym szansę Polski na pozytywny rezultat się zwiększają. Typy bukmacherskie skupiają się głównie na ilości bramek, handicapach i podwójnych szansach. Jeżeli masz swoje propozycje na ten mecz, koniecznie podziel się nimi w typach na dziś

Polska – Belgia – kursy bukmacherskie

Kurs na zwycięstwo Belgii w ofercie bukmachera Betfan wynosi 2.14. Remis wyceniono na 3.45. Zwycięstwo Polski to kurs na poziomie 3.40. Ostatnie starcie Polaków zakończyło się podziałem punktów z mocną Holandią. Ciekawą propozycją wydaje się być typ na to, że obie drużyny strzelą. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.83. Jeżeli spodziewamy się raczej ostrożnej i zachowawczej gry, kurs na -2.5 gola w meczu oscyluje wokół wartości 1.76. Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betfan i odebranie tym samym bonusów na start. 

Transmisja: Polska – Belgia – gdzie obejrzeć?

Mecz, który odbędzie się w dniu 14.06.2022, o godzinie 20:45, będzie transmitowany w TV. Kanałami, które będą transmitować wspomniany mecz są TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport i Premium 1. Istnieje również możliwość obejrzenia meczu w Internecie, za pośrednictwem streamów. 

[blok_bonus]

Zwiń
Gdzie zostanie rozegrany mecz? Spotkanie zostanie rozegrane na PGE Narodowym w Warszawie Gdzie znajdę typy na mecze w tym tygodniu? Propozycje innych graczy zawsze można odnaleźć w sekcji typy dnia na stronie zawódtyper.pl.