A więc stało się! Długo wyczekiwane, pełne emocji rozgrywki powracają. Eliminacje do pucharów europejskich na dobre zadomowią się u nas już we wtorek, kiedy to poznański Lech podejmie Qarabag. Nieco później będzie okazja przyjrzeć się formie Lechii Gdańsk, która na Polsat Plus Arena w Gdańsku zmierzy się z Akademiją Pandev. Niemniej jednak – przejdźmy do rzeczy! Na tapet weźmiemy starcie Pogoni Szczecin, która zaczyna przygodę w europejskich pucharach, z ekipą ze stolicy Islandii, KR Reykjavik. Z pewnością będzie to ważne starcie dla fanów szczecińskiej drużyny. Kto tym razem będzie górą? Starcie powinno dostarczyć nam, kibicom, wielu emocji.

Pogoń Szczecin – KR Reykjavik – kwalifikacje do Ligi Konferencji

Stadion Miejski w Szczecinie był świadkiem wielu ciekawych spotkań i to z pewnością będzie kolejnym z nich. Pogoń w ciągu kilku ostatnich lat poczyniła spore postępy – sportowo i organizacyjnie. Drużyna ze Szczecina walczy w tym momencie o prestiż i możliwość wystąpienia w europejskich pucharach. Początek eliminacji jest zazwyczaj bardzo ważny, ponieważ świadczy o odpowiedniej formie, a dobre wejście w fazę play-off jest gwarantem dodatkowej motywacji i zastrzyku energii. Drużyny nie miały jeszcze okazji się ze sobą zmierzyć, więc spotkanie otacza aura tajemniczości. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali na to widowisko naprawdę szeroką ofertę.

Typy na Pogoń Szczecin – KR Reykjavik 

Oferta bukmacherska na to spotkanie jest uzupełniana na bieżąco, a najwięcej propozycji będzie można znaleźć w dzień meczowy. Jednak już teraz możemy zauważyć, że zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest drużyna ze Szczecina. Pogoń to klub, który naprawdę awansował sportowo – posiada szeroką, młodą kadrę, zdolną do nawiązania walki z topowymi klubami w Polsce. Pokazali to już w zeszłym sezonie plasując się na 3 pozycji w lidze, tuż za Rakowem Częstochowa i Lechem Poznań. Póki co raporty kontuzji nie wspominają żadnych istotnych nazwisk, ale trzeba wziąć pod uwagę, że do czwartkowego meczu jeszcze trochę czasu. Warto podzielić się swoimi przemyśleniami na ten i inne mecze w typach na dziś.

Pogoń Szczecin – KR Reykjavik – kursy bukmacherskie

Kurs bukmachera Fortuna na faworytów, a więc na Pogoń Szczecin, to 1.20. Zaś kurs na gości wynosi około 13.50. Dla kibiców, głęboko wierzących w zwycięstwo Pogoni niezłą propozycją może być handicap 0:1 – jeżeli Pogoń Szczecin wygra minimum dwoma golami, zdarzenie będzie trafione. Kurs to około 1.56. Nie założyłeś jeszcze konta u bukmachera? Rozważ tę propozycję i już teraz skorzystaj z kodu promocyjnego Fortuny

Transmisja – Pogoń Szczecin – KR Reykjavik – gdzie oglądać?

Oczywiście jedną z możliwości obejrzenia spotkania jest transmisja w TV. Mecz, który odbędzie się w dniu 07.07.2022 o godzinie 18:00 transmitowany będzie na kanale TVP Sport. Istnieje także możliwość obejrzenia meczów w Internecie, za pośrednictwem streamów

[blok_bonus]

Zwiń
Gdzie odbędzie się mecz? Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Kto będzie sędzią meczu? Sędzią będzie Eldorjan Hamiti.