Z całą pewnością jeden z czwartkowych meczów Ligi Europy jest wyjątkowo szczególny dla polskich kibiców. Zmierzą się bowiem dwie najlepsze drużyny w grupie C, w której znajduje się również Legia Warszawa. Rzecz jasna, z perspektywy polskich fanów, najlepszych wynikiem byłby podział punktów. Mecz jest o tyle istotny, że może zadecydować o potencjalnym awansie warszawskiej drużyny z grupy. Jak spiszą się mistrzowie Anglii z sezonu 2015/16 w starciu z genialnie grającym Napoli?

Napoli – Leicester – mecz w Lidze Europy

Starcie, na które czekają wszyscy entuzjaści polskiego podwórka futbolowego odbędzie się w najbliższy czwartek. Ostatnia kolejka rundy grupowej Ligi Europy przyniesie wiele rozstrzygnięć. Oferta legalnych bukmacherów na to i inne spotkania jest ciekawa i szeroka. Mimo fatalnej ligowej dyspozycji Leicester, Napoli pod żadnym pozorem nie może zlekceważyć Anglików. Drużyna Jamiego Vardy’ego nadal pozostaje groźnym przeciwnikiem, mimo że zajmują dopiero jedenaste miejsce w tabeli angielskiej Premier League. Napoli zaś gra doskonale, lecz ostatnia porażka z Atalantą spowodowała, że pożegnali się z miejscem lidera. 

 Typy bukmacherskie na Napoli – Leicester 

Bukmacher eWinner, nie bez powodu, upatruje faworyta w drużynie Neapolu. Mimo że kontuzje nie oszczędzają drużyny z Włoch, gdyż kontuzjowani są chociażby Lorenzo Insigne i Kalidou Koulibaly, to z całą pewnością wyjdą na to spotkanie zmotywowani. Niemniej jednak, bez wątpienia, zapowiada się na ciekawe spotkanie – zwłaszcza biorąc pod uwagę wynik pierwszego starcia, które zakończyło się 2:2. Typy bukmacherskie skupiają się głównie na zwycięzcy, ilości bramek, rzutach rożnych i handicapach. Po stronie angielskiej nie zobaczymy Wesleya Fofany, który nie zagra do końca sezonu. Pod znakiem zapytania stoi występ Youriego Tielemansa. Swoimi typami na to spotkanie warto dzielić się z innymi – w tym celu warto zainteresować się sekcją typy na jutro.

Napoli – Leicester – kursy bukmacherskie

Jak już wspomniano, bukmacher eWinner ma już swojego faworyta w tym spotkaniu. Zwycięstwo Leicester wycenił na 3.18, zaś triumf Napoli to kurs na poziomie 2.09. Będzie to mecz rewanżowy, zaś w pierwszym spotkaniu padł remis i cztery bramki. Tym samym rozsądną propozycją wydaje się być typ na to, że obie strzelą po kursie 1.63. Ze względu na dobrą formę Włochów można zaryzykować typ – Napoli/X i obie strzelą po kursie 2.25. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego eWinner.

Transmisja Napoli – Leicester – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 09.12.2021 o godzinie 18:45 nie będzie transmitowany w TV. Prawa do transmisji Ligi Europy posiada obecnie platforma Viaplay i to tam obejrzymy spotkanie. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.

[blok_bonus]