Nie możemy powiedzieć, że rozgrywki najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii wracają, bowiem trwały przez całe święta! Póki co samodzielnym liderem jest Manchester City, który odskoczył reszcie stawki. Na tapet bierzemy starcie drużyny sąsiedniej, a więc Manchesteru United, które w tym sezonie z całą pewnością nie wykorzystują w pewni swojego potencjału. Legendarny zespół Czerwonych Diabłów co prawda zajmuje szóste miejsce, jednak dopiero zaczyna stabilizować formę. Tym razem podejmą drużynę Wolves, która w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze. Jak potoczy się starcie niegdysiejszego hegemona światowej piłki z Wilkami?

Manchester United – Wolves – mecz w Premier League

Ostatnie lata w czerwonej części Manchesteru nie były zbyt obfite. Brakowało sukcesów, trofeów, stabilnej formy. O klasie Manchesteru United nie trzeba się rozpisywać, bowiem każdy szanujący się entuzjasta futbolu doskonale zna drużynę prowadzoną przez nowego szkoleniowca, Ralfa Rangnicka. Drużyna prowadzona przez Bruno Lage prezentuje się naprawdę powyżej oczekiwań – obecnie zajmują ósme miejsce w tabeli. Ostatnio zremisowali z Chelsea po naprawdę wyrównanym meczu. I tym razem zapowiada się ciekawe i pasjonujące starcie. Legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę na ten mecz.

Typy na Manchester United – Wolves

Typy bukmacherskie na to spotkanie skupiają się na liczbie bramek, liczbie kartek i żółtych kartek. Sytuacja kadrowa obu drużyn jest następująca – nadal niepewny jest występ Victora Lindelofa, a także Anthony’ego Martiala. Kontuzjowany jest również Paul Pogba. Po stronie Wilków zabraknie Willy’ego Boly’ego, i Hee-Chan Hwanga. Z pewnością jednak będziemy mogli oglądać popisy genialnego Portugalczyka, w osobie Cristiano Ronaldo. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii bez wątpienia jest najjaśniejszą postacią w drużynie Czerwonych Diabłów, która nie prezentuje w pełni potencjału swojego składu. Jego występ to bez wątpienia kolejny powód by obejrzeć to spotkanie. Swoimi przemyśleniami na temat tego, a także innych spotkań można dzielić się w sekcji typy na dziś.

Manchester United – Wolves – kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów na spotkanie jest Manchester United. Za zwycięstwo Czerwonych Diabłów bukmacher Betclic jest skłonny zapłacić 1.59. Remis wyceniono na 4.00. Zwycięstwo gości z Wolverhampton to kurs na poziomie 5.80. W obecnej dyspozycji obu drużyn rozsądnym typem wydaje się być typ na -2,5 gola w meczu po kursie 1.85. Na ostatnich 5 spotkań pomiędzy tymi ekipami tylko raz padły więcej niż 2 gole. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betclic.

Transmisja Manchester United – Wolves – gdzie obejrzeć?

Mecz, który odbędzie się w dniu 03.02.2022 o godzinie 18:30 będziemy mogli oglądać w TV. Kanałem, który będzie transmitował spotkanie jest Canal + Sport. Mecz będzie można  również obejrzeć na Internecie.

 [blok_bonus]