Nie sposób przejść obok takiego starcia obojętnie. Jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w historii futbolu, Manchester United, podejmie w Teatrze Marzeń drużynę znajdującą się o dwie pozycję niżej w tabeli Premier League, londyński Tottenham. Spurs rozgrywają póki co przeciętny sezon – w lidze polegli już dziewięciokrotnie. Manchester United również nie wykorzystuje w pełni potencjału składu, który niewątpliwie jest ogromny. Obie drużyny dzielą raptem dwa punkty. Wydaje się, że być może jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć w tym tygodniu. Jak potoczy się walka Rangnicka z Conte? Czy Niemiec jest w stanie wyprowadzić Czerwone Diabły na prostą?

Manchester United – Tottenham – mecz w Premier League

Jak już wspomniano, fani angielskich boisk z pewnością nie przejdą wokół tego spotkania obojętnie. Tottenham Hotspur wypracował przez ostatnie lata solidną markę, z którą liczy się każda drużyna na Wyspach. Spurs w formie to jedna z najlepszych drużyn w Premier League. Manchester United znajduje się w sporym kryzysie. Czarne chmury krążą wokół stanowiska Ralfa Rangnicka, który nie jest w stanie zapanować nad szatnią. Zazwyczaj mecze obu drużyn przynoszą wiele emocji – w ostatnich pięciu meczach aż czterokrotnie padły minimum trzy bramki. Tym razem bloki defensywne obu drużyn nie będą osłabione, co może przełożyć się na inny przebieg spotkania. Legalni bukmacherzy przygotowali ciekawą i szeroką ofertę na ten mecz.

Typy bukmacherskie na Manchester United – Tottenham

Typy bukmacherskie na to spotkanie skupiają się na liczbie bramek, liczbie kartek i żółtych kartek. Sytuacja kadrowa Czerwonych Diabłów uległa lekkim zmianom – po pierwsze, na boisku może nie pojawić się Cristiano Ronaldo, który leczy lekki uraz. Po drugie, niepewna jest też sytuacja Edinsona Cavaniego. Istnieje jednak pewna szansa, że ten drugi pojawi się na boisku. Po stronie ekipy z Londynu zabraknie Japheta Tangangi. Oprócz tego, drużyna pod wodzą Antonio Conte pojawi się w zasadzie w najmocniejszym składzie – wraz Harrym Kanem, Son Heung-mingiem, czy Hugo Llorisem. Swoimi przemyśleniami na temat tego, a także innych spotkań można dzielić się w typach na dziś.

Manchester United – Tottenham – kursy bukmacherskie

Bukmacher Betclic wyznaczył stosunkowo wyrównane kursy na zwycięzcę.. Za zwycięstwo podopiecznych Rangnicka bukmacher Betclic jest skłonny zapłacić 2.12. Remis wyceniono na 3.55. Zwycięstwo Spurs to kurs na poziomie 3,35. W obecnej dyspozycji obu drużyn, a więc niezbyt dobrej grze w defensywie, rozsądnym typem wydaje się być btts (both team to score). Kurs na to, że obie drużyny strzelą wynosi 1.64. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betclic.

Transmisja Manchester United – Tottenham – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 12.03.2022 o godzinie 18:30 będzie transmitowany w TV. Stacją transmitującą mecz jest Canal + Sport 2. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.

[blok_bonus]