Rozgrywki najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii trwają w najlepsze. Póki co samodzielnym liderem jest Manchester City. Na tapet bierzemy starcie drużyny sąsiedniej, a więc Manchesteru United, która w tym sezonie z całą pewnością nie wykorzystuje w pewni swojego potencjału. Legendarny zespół Czerwonych Diabłów co prawda zajmuje szóste miejsce, jednak dopiero zaczyna stabilizować formę. Brighton zaś fantastycznie zaczęło sezon, a teraz okupuje środkowe rejony tabeli. Sytuacja tym samym nie przedstawia się tak, jak można się było tego spodziewać. Jak potoczy się starcie drużyn, które nie mogą odnaleźć odpowiedniej formy?

Manchester United – Brighton – mecz w Premier League

Ostatnie lata w czerwonej części Manchesteru, delikatnie mówiąc, nie były najlepsze. Brakowało sukcesów, trofeów, stabilnej formy. O klasie Manchesteru United nie trzeba się rozpisywać, bowiem każdy szanujący się entuzjasta futbolu doskonale zna drużynę prowadzoną przez Ralfa Rangnicka. Brighton, pod wodzą Grahama Pottera, jawi się jako solidna marka, która może w dalszej perspektywie walczyć o europejskie puchary (choć konkurencja jest spora). Zazwyczaj mecze tych obu drużyn przynoszą wiele emocji – w każdym z ostatnich pięciu meczów padły minimum trzy bramki! I tym razem zapowiada się ciekawe i pasjonujące starcie. Legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę na ten mecz.

Typy na Manchester United – Brighton

Typy bukmacherskie na to spotkanie skupiają się na liczbie bramek, liczbie kartek i żółtych kartek. Sytuacja kadrowa obu drużyn jest następująca – nadal niepewny jest występ Raphaela Varana. Kontuzjowany jest również Paul Pogba i Anthony Martial. Po stronie Brighton zabraknie Danny’ego Welbecka. Z pewnością jednak będziemy mogli oglądać popisy genialnego Portugalczyka, w osobie Cristiano Ronaldo. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii bez wątpienia jest najjaśniejszą postacią w drużynie Czerwonych Diabłów. Jego występ to kolejny powód by obejrzeć to spotkanie. Swoimi przemyśleniami na temat tego, a także innych spotkań można dzielić się w sekcji typy na jutro.

Manchester United – Brighton – kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów na spotkanie jest Manchester United. Za zwycięstwo Czerwonych Diabłów bukmacher Totalbet jest skłonny zapłacić 1.65. Remis wyceniono na 4.00. Zwycięstwo Brighton to kurs na poziomie 5.00. W obecnej dyspozycji obu drużyn rozsądnym typem wydaje się być btts (both team to score). Kurs na to, że obie drużyny strzelą wynosi 1.87. Cristiano Ronaldo w 13 meczach w United zdobył 7 goli. Kurs na bramkę Portugalczyka wynosi 1.95. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Totalbet.

Transmisja Manchester United – Brighton – gdzie obejrzeć?

Mecz, który odbędzie się w dniu 18.12.2021 o godzinie 13:30 będziemy mogli oglądać w TV. Kanałem, który będzie transmitował spotkanie jest Canal + Sport 2 oraz Canal + 4K Ultra. Mecz będzie można  również obejrzeć na Internecie.

[blok_bonus]