Champions League wkroczyła już na właściwe obroty, bowiem kluby zbliżają się do ćwierćfinałów. Na tapet bierzemy starcie angielskiego hegemona, Manchesteru City, z lizbońskim Sportingiem. Podopieczni Pepa Guardioli w pierwszym meczu w Lizbonie rozgromili rywali aż 5:0! Czy obsesja doskonałości Guardioli ponownie zadziała i The Citizens wygrają wysoko? Czy może to Sporting odwinie się Obywatelom? Jak będzie wyglądać wspomniane spotkanie?

Manchester City – Sporting – mecz w Premier League

Takie zestawienie zazwyczaj zwiastuje ciekawy mecz, którego wynik nie sposób przewidzieć (zwłaszcza patrząc na chimeryczne występy City w Lidze Mistrzów). Niemniej jednak w pierwszym meczu nie pozostawili Portugalczykom złudzeń. Pięć do zera to w zasadzie pogrom, biorąc pod uwagę, że Sporting nie oddał celnego strzału. Tym razem jednak może być inaczej, bowiem rozgrywki pucharowe widziały nie takie powroty. Oferta najlepszych legalnych bukmacherów na to spotkanie, jak i inne mecze Ligi Mistrzów, jest naprawdę bardzo szeroka, tym samym warto się jej przyjrzeć. Spodziewać należy się wielu ofensywnych ataków, otwartej i przyjemnej dla oka gry, zdominowanej przez Obywateli. 

Manchester City – Sporting – typy bukmacherskie

Bukmacherzy, nie bez powodu, upatrują faworyta w Obywatelach. Manchester City to jeden z najważniejszych kandydatów do wygrania ligi angielskiej, a także do wyczekiwanego triumfu w Lidze Mistrzów. O jakości drużyny świadczy chociażby niedzielny występ Kevina De Bruyne w derbach Manchesteru. Belgijski pomocnik zanotował wówczas dwie bramki i asystę. Tym razem na boisku zabraknie młodego obrońcy Obywateli, Ruben Diasa. Po stronie Sportingu nie zobaczymy z pewnością Matheusa, który pauzuje za kartki. Na boisko nie wyjdzie także Daniel Braganca. Dziel się swoimi typami bukmacherskimi w typach na jutro. Wspólna wymiana spostrzeżeń i współpraca z innymi graczami może okazać się kluczem do wygranego kuponu.

Manchester City – Sporting – kursy bukmacherskie

Kurs na faworytów, a więc Manchester City, wynosi średnio 1.15. Bukmacher Fuksiarz za remis jest skłonny zaoferować kurs wynoszący około 7.80, zaś za zwycięstwo Sportingu aż 17! Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 5:0, tym samym The Citizens nie powinni być już nastawieni na zdobycie dużej ilości goli, a raczej spokojnego rozegrania meczu bez kontuzji. Kurs na to, że Manchester City wygra i padnie mniej niż 5 goli to 1.52. Już dziś zgarnij kod promocyjny Fuksiarz.

Manchester City – Sporting – transmisja – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 09.03.2022 o godzinie 21:00, będzie transmitowany w TV. Kanałem transmitującym spotkanie jest Polsat Sport Premium 2. Istnieje również możliwość oglądania transmisji w Internecie.

[blok_bonus]