Wtorkowy wieczór po raz kolejny przyniesie nam kilka bardzo ciekawych zestawień. Jedna z najlepszych drużyn na świecie, Liverpool, podejmie włoskie Napoli, prowadzone przez znanego menadżera, Luciano Spallettiego. Bez wątpienia można stwierdzić, że The Reds są obecnie w kryzysie. Ostatnia porażka 1:4 właśnie z Napoli to doskonały dowód na to, że w drużynie Jurgena Kloppa nie dzieje się zbyt dobrze. Skupmy się jednak na przewidywanych składach i rynkach bukmacherskich na to spotkanie. Czy Piotr Zieliński znów zachwyci nas swoją grą? Czy Klopp postawi na Darwina Nuneza? O tym przekonamy się już w najbliższy wtorek. 

Liverpool – Napoli – mecz w Lidze Mistrzów

To spotkanie nie bez powodu jawi się jako jedne z najciekawszych zestawień w kolejnej rundzie zmagań grupowych słynnej Champions League. Zapewne mecz drugiej z włoskich drużyn, Interu, z Bayernem Monachium przyciągnie przed odbiorniki sporą rzeszę odbiorców, jednak spotkanie Liverpoolu i Napoli to oczywisty gwarant emocji, podwyższonego ciśnienia i skrajnych emocji. Podopieczni Kloppa nie mogą zaliczyć sezonu ligowego za udany. W sobotni wieczór doznali kolejnej porażki ligowej, tym razem z Leeds. Ostatni mecz Liverpoolu z Napoli zakończył się deklasacją na korzyść Włochów. Rozstrzygnięcie meczu to jednak nieoczywista sprawa. Prestiż spotkania odzwierciedla szeroka oferta legalnych bukmacherów.

Typy bukmacherskie na Liverpool – Napoli

Mimo przeciętnej dyspozycji The Reds nadal są zdecydowanym faworytem bukmacherów. The Reds zagrali kilka bardzo solidnych sezonów i w drużynie widać lekkie zmęczenie materiału. Tym razem na boisku zabraknie ważnego napastnika, Luisa Diaza, solidnego defensora w osobie Joela Matipa, a także Naby Keity. Po stronie Napoli nie zagra zaś ważny defensor, Amir Rahmani. Swoimi propozycjami na ten i inne mecze warto dzielić się w sekcji typy dnia.

Liverpool – Napoli – kursy bukmacherskie

Bukmacher Betfan proponuje kurs na poziomie 1.76 na zwycięstwo Liverpoolu. Remis wyceniono na 4.20. Zwycięstwo Napoli to kurs w granicach 4.10. Najrozsądniejszą jednak opcją wydaje się typ – „obie strzelą – tak”, po kursie 1.52. Liverpool jest drużyną wyżej notowaną, ale to Napoli jest w doskonałej dyspozycji. Przy okazji warto przyjrzeć się kodowi promocyjnemu Betfan.

Gdzie oglądać Liverpool – Napoli – transmisja

Klasycznie już mecz, który odbędzie się w dniu 01.11.2022 o godzinie 21:00, będzie transmitowany w TV. Stacją transmitującą mecz jest Polsat Sport Premium 1. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.


Kurs wynosi około 1.76.
Propozycje graczy można odnaleźć na stronie zawodtyper.pl w sekcji Typy Dnia.