Z całą pewnością jeden z najbliższych meczów Ligi Konferencji Europy jest wyjątkowo szczególny dla angielskich kibiców. Leicester City w czwartkowy wieczór rozegra mecz z duńskim Randers. Niespodziewanie Leicester odpadło z rozgrywek znajdującej się wyżej w hierarchii Ligi Europy i mierzy się ze słabszymi drużynami. Nie oznacza to jednak łatwej przeprawy. W dniu 17.02.2022, o godzinie 21:00, będziemy świadkami ciekawego widowiska. Mecz jest o tyle istotny, że jest to już faza play-off. Czy Leicester wytrzyma presję?

Leicester – Randers – mecz w Lidze Konferencji Europy

Starcie, na które czekają wszyscy entuzjaści angielskiego podwórka futbolowego odbędzie się w najbliższy czwartek. Oferta najlepszych legalnych bukmacherów na Ligę Konferencji jest ciekawa i szeroka. Mimo kiepskiej dyspozycji Leicester w lidze angielskiej (zajmują bowiem dopiero jedenaste miejsce), nadal jest to drużyna klasowa. Mecz z Randers może okazać się przełomowy dla Lisów, którzy od dłuższego czasu szukają formy. Randers zaś zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli ligi duńskiej, ze stratą siedmiu punktów do górującego Midtjylland.

Typy bukmacherskie na Leicester – Randers

Bukmacherzy, nie bez powodu, upatrują zdecydowanego faworyta w drużynie z Leicester. Bukmacher STS wyraźnie sugeruje kursem przewagę drużyny z Anglii, która, jakby nie patrzeć, jest zdecydowanie wyżej notowana niż przeciwnicy. Niemniej jednak, bez wątpienia, zapowiada się na ciekawe spotkanie – zwłaszcza biorąc pod uwagę formę obu drużyn. Typy bukmacherskie skupiają się głównie na zwycięzcy, ilości bramek, rzutach rożnych i handicapach. Po stronie angielskiej nie zobaczymy Wesleya Fofany, który nie zagra do końca sezonu, a także genialnego napastnika, Jamiego Vardy’ego, który zmaga się z drobnym urazem. Swoimi typami na to spotkanie warto dzielić się z innymi – w tym celu warto zainteresować się sekcją typy na dziś. Gracze dzielą się tam propozycjami na dany dzień. 

Leicester – Randers – kursy bukmacherskie

Jak już wspomniano, kursy bukmacherskie wskazują wyraźnego faworyta w tym spotkaniu.  Bukmacher STS zwycięstwo Leicester wycenił na 1.30, zaś triumf Randers to kurs na poziomie 9.35. Będzie to pierwsze starcie tych drużyn w historii. Leicester jest drużyną zdecydowanie lepszą piłkarsko. Nie powinni mieć tym razem problemów, zwłaszcza, że mecz rozgrywają na własnym stadionie. Rozsądny wydaje się być typ handicap 0:1 na Leicester, po kursie 1.84. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego STS.

Transmisja Leicester – Randers – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 17.02.2022 o godzinie 21:00 nie będzie transmitowany w TV. Prawa do transmisji Ligi Konferencji Europy posiada obecnie platforma Viaplay i to tam obejrzymy spotkanie. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.

[blok_bonus]

Zwiń
FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI 1. Gdzie odbędzie się spotkanie? Mecz zostanie rozegrany na King Power Stadium w Leicester. 2. Czy bukmacherzy przygotowali na ten mecz specjalną promocję? Wszystkie aktualne promocje można znaleźć na stronie zawódtyper.pl.