Z całą pewnością jeden z czwartkowych meczów Ligi Europy jest wyjątkowo szczególny dla polskich kibiców. Warszawska Legia poleci do Anglii, by tam rozegrać mecz z Leicester. Niespodziewanie Legia Warszawa zdecydowanie lepiej radzi sobie w pucharach niż w lidze. Tym razem podejmie rywala notowanego dużo wyżej, bowiem Leicester to Mistrz Anglii sprzed pięciu lat. Niemniej jednak w dniu 25.11.2021, o godzinie 21:00, będziemy świadkami ciekawego widowiska. Mecz jest o tyle istotny, że może zadecydować o potencjalnym awansie warszawskiej drużyny z grupy. Czy Legia wytrzyma presję?

Leicester – Legia Warszawa – mecz w Lidze Europy

Starcie, na które czekają wszyscy entuzjaści polskiego podwórka futbolowego odbędzie się w najbliższy czwartek. Oferta legalnych bukmacherów jest ciekawa i szeroka. Mimo fatalnej dyspozycji warszawskiej Legii, która w lidze zajmuje przedostatnie miejsce z dorobkiem dziewięciu punktów, mecz z Leicester może okazać się przełomowy. Legia pokonała przecież The Foxes w pierwszym meczu. Forma drużyny z Wysp Brytyjskich również nie zachwyca. Zajmują dwunaste miejsce w tabeli angielskiej Premier League, a ich gra z pewnością jest daleka od ideału.

Typy bukmacherskie na Leicester – Legia Warszawa

Bukmacherzy, nie bez powodu, upatrują zdecydowanego faworyta w drużynie z Leicester. Bukmacher Fortuna wyraźnie sugeruje kursem przewagę drużyny z Anglii, która, jakby nie patrzeć, jest zdecydowanie wyżej notowana niż Legia. Niemniej jednak, bez wątpienia, zapowiada się na ciekawe spotkanie – zwłaszcza biorąc pod uwagę wynik pierwszego starcia. Typy bukmacherskie skupiają się głównie na zwycięzcy, ilości bramek, rzutach rożnych i handicapach. Pod znakiem zapytania stoi występ Artura Boruca, który nadal zmaga się z kontuzją. Za kartki pauzować będzie Josue. Po stronie angielskiej nie zobaczymy Wesleya Fofany, który nie zagra do końca sezonu, a także Youriego Tielemansa. Swoimi typami na to spotkanie warto dzielić się z innymi – w tym celu warto zainteresować się sekcją typy na dziś. Gracze wymieniają się tam propozycjami na dany dzień. 

Leicester – Legia Warszawa – kursy bukmacherskie

Jak już wspomniano, kursy bukmacherskie wskazują wyraźnego faworyta w tym spotkaniu.  Bukmacher Fortuna zwycięstwo Leicester wycenił na 1.19, zaś triumf Legii to kurs na poziomie 12.50. Będzie to mecz rewanżowy, zaś w pierwszym spotkaniu to Legia była górą. Niemniej jednak, Leicester jest drużyną zdecydowanie lepszą piłkarsko. Nie powinni mieć tym razem problemów, zwłaszcza, że mecz rozgrywają na własnym stadionie. Rozsądny wydaje się być typ handicap 0:1 na Leicester, po kursie 1.53. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego od Fortuny.

Transmisja Leicester – Legia Warszawa – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 25.11.2021 o godzinie 21:00 nie będzie transmitowany w TV. Prawa do transmisji Ligi Europy posiada obecnie platforma Viaplay i to tam obejrzymy spotkanie. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.

[blok_bonus]