Z całą pewnością jeden z czwartkowych meczów Ligi Europy jest wyjątkowo szczególny. Warszawska Legia podejmie Napoli na Łazienkowskiej, a co za tym idzie – mamy dla nas, Polaków, hit kolejki. Górująca w tabeli grupy C Legia Warszawa, która w tym sezonie zdecydowanie lepiej radzi sobie w pucharach niż w lidze, podejmie rywala notowanego dużo wyżej. Niemniej jednak w dniu 04.11.2021, o godzinie 18:45, będziemy świadkami obiecującego starcia. Ten mecz to przede wszystkim pojedynek niespodziewanego lidera grupy i drużyny, która tym liderem powinna być. Niemniej jednak sytuacja potoczyła się dosyć niespodziewanie i to polska drużyna podejmuje Włochów jako lider. Jak będzie wyglądało starcie Dawida z Goliatem? Czy Legia wytrzyma presję?

Legia Warszawa – Napoli – mecz w Lidze Europy

Starcie, na które czekają wszyscy entuzjaści polskiego podwórka futbolowego. Obecna ligowa forma polskiej drużyny robi “wrażenie” – 9 punktów w 11 meczach, z bilansem bramkowym 11:19. Legia znajduje się w strefie spadkowej, tuż nad Wartą Poznań i Górnikiem Łęczna. Co prawda Legioniści mogą cieszyć się grą w europejskich pucharach, niemniej jednak wszelkie zaległości na podwórku krajowym mogą odbić się na prestiżu drużyny. Warszawska Legia pokonała jednak w Lidze Europy Mistrza Anglii z sezonu 2015/2016, Leicester City. Napoli zaś świetnie radzi sobie na podwórku krajowym, zajmując 1 miejsce w Serie A, z dorobkiem 31 punktów w 11 meczach! Napoli na domiar wszystkiego straciło w tych meczach jedynie 3 bramki. Najlepsi bukmacherzy nie próżnują i przygotowali specjalną ofertę na to spotkanie. 

Typy bukmacherskie na Legia Warszawa – Napoli

Bukmacherzy upatrują zdecydowanego faworyta w drużynie z Neapolu. Bukmacher STS wyraźnie sugeruje kursem przewagę włoskiego Napoli, niemniej jednak, bez wątpienia, zapowiada się na ciekawe spotkanie. Typy bukmacherskie skupiają się głównie na zwycięzcy, ilości bramek, rzutach rożnych i handicapach. W bramce z pewnością nie stanie słynny Artur Boruc, który nadal zmaga się z kontuzją. Nie zobaczymy również Bartosza Kapustki. Na boisko nie wejdzie też Joel Abu Hanna i Mateusz Hołownia. Po stronie włoskiej nie zobaczymy genialnego napastnika, Victora Osimhena i obrońcy Kevina Malcuita, co z pewnością wpłynie na jakość spotkania. Swoimi typami na to spotkanie warto dzielić się z innymi – w tym celu warto zainteresować się sekcją typy dnia. Codziennie można odnaleźć tam propozycje wielu graczy na dany dzień. 

Legia Warszawa – Napoli – kursy bukmacherskie

Jak już wspomniano, kursy bukmacherskie wskazują wyraźnego faworyta w tym spotkaniu. Bukmacher STS oferuje kurs na poziomie 7.80 na triumf Legii Warszawa, zaś zwycięstwo Napoli wyceniono na 1.42.  Będzie to mecz rewanżowy, zaś w pierwszym spotkaniu Legia uległa Napoli aż 3:0. Genialna forma drużny z południa Włoch jest niepodważalna. Ciekawym wydaje się więc typ handicap -1.0 na Napoli. Jeżeli włoska drużyna wygra minimum 2 bramkami, wówczas zdarzenie po kursie 2.06 będzie trafione. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego od STS.

Transmisja – Legia Warszawa – Napoli – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 04.11.2021 o godzinie 18:45 nie będzie transmitowany w TV. Prawa do transmisji Ligi Europy posiada obecnie platforma Viaplay i to tam obejrzymy spotkanie. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie – warto przyjrzeć się liście streamów.

[blok_bonus]