Polskim fanom ciężko uwierzyć, że Kolejorz na wyjeździe poległ z dużo niżej notowanym Vikingurem. Niespodziewanie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. Ponownie, dwa ze wszystkich czwartkowych meczów eliminacji do kolejnej edycji Ligi Konferencji będą szczególnie ważne dla fanów z Polski. Kolejorz już o 20:30, w dniu 11.08.2022, podejmie Vikingur Reykjavik na Bułgarskiej, zaś nieco wcześniej Raków Częstochowa zagra rewanżowe spotkanie z Trnavą. Czy Poznaniacy będą w stanie odrobić straty z pierwszego meczu? Bukmacherzy zdają się nie mieć wątpliwości, że to ekipa z Polski będzie górą. 

Lech Poznań – Vikingur – kwalifikacje do Ligi Konferencji

Jak już wspomniano, wynik pierwszego spotkania był dosyć niespodziewany. W 45 minucie zawodnik Vikingura, Sigurpalsson, wpisał się na listę strzelców. Kolejorz w całym meczu oddał zaledwie jeden celny strzał. Vikingur zdawał się być drużyną, z którą piłkarze Kolejorza nie powinni mieć problemów, stało się jednak kompletnie inaczej. Przed podopiecznymi Johna van den Broma nie lada wyzwanie. Poznaniacy, jeśli chcą awansować, muszą przecież odrobić straty. Najlepsi bukmacherzy nie próżnują i przygotowali specjalną ofertę na to spotkanie. Nowy szkoleniowiec Kolejorza ma już za sobą kilka spotkań w pucharach europejskich. Decydujące starcie już w czwartek. 

Typy na Lech Poznań – Vikingur

Bukmacherzy upatrują faworyta w drużynie Kolejorza. Bukmacher Betclic dosyć mocno sugeruje kursem przewagę drużyny z Polski. Niemniej jednak bez wątpienia zapowiada się na ciekawe i zacięte spotkanie – zawodnicy z Islandii nie będą chcieli łatwo oddać wypracowanej przewagi. Typy bukmacherskie skupiają się głównie na zwycięzcy, ilości bramek, rzutach rożnych i handicapach. Raporty kontuzji ponownie nie wskazują na braki kluczowych zawodników, a więc składy po obu stronach są w zasadzie prawie kompletne. Swoimi typami na to spotkanie warto dzielić się z innymi – w tym celu warto zainteresować się sekcją darmowych typów bukmacherskich. Codziennie można odnaleźć tam propozycje wielu graczy na różne dyscypliny sportowe. 

Lech Poznań – Vikingur – kursy bukmacherskie

Jak już wspomniano, faworytem w tym spotkaniu jest drużyna z Polski. Bukmacher Betclic oferuje kurs na poziomie 1.31 na triumf ekipy z Poznania. Zwycięstwo gości z Islandii wyceniono na 9.20. Remis to kurs w okolicach 5.20. Będzie to zaledwie drugie starcie tych drużyn z historii. Bezpieczną opcją wydaje się być typ obie strzelą – tak, po kursie 2.13, ponieważ forma Lecha jest nieustabilizowana i możemy się spodziewać wszystkiego. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betclic.

Transmisja – Lech Poznań – Vikingur – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 11.08.2022 o godzinie 20:30 będzie transmitowany w TV. Kanałami transmitujący spotkanie są TVP 2 i TVP Sport. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.


Mecz poprowadzi Julian Weinberger.
Wszystkie aktualne promocje można znaleźć na stronie zawódtyper.pl.