W końcu wracamy do gry! Z całą pewnością jeden ze środowych meczów eliminacji do kolejnej edycji Ligi Mistrzów jest wyjątkowo szczególny dla fanów z Polski. Poznański Lech podejmie drużynę Qarabagu na Bułgarskiej, a co za tym idzie, zapowiada się ważne i ekscytujące spotkanie. Obecny mistrz Polski, Kolejorz zmierzy się z wielokrotnym i obecnym mistrzem Azerbejdżanu. Już w dniu 05.07.2022, o godzinie 20:00, będziemy świadkami obiecującego starcia. Ten mecz to przede wszystkim szansa na rehabilitację Lecha Poznań za przeciętne występy w pucharach europejskich w zeszłym sezonie. Czy Kolejorz jest w stanie ugruntować swoją pozycję na piłkarskiej mapie Europy?

Lech Poznań – Qarabag – kwalifikacje do Ligi Mistrzów

Starcie, na które czekają wszyscy entuzjaści polskiego podwórka futbolowego, nie powinno nas rozczarować. Lech zapewnił sobie mistrzostwo przewagą pięciu punktów nad drugim Rakowem, zaś Qarabag całkowicie zdominował azerbejdżańską ekstraklasę. Przed podopiecznymi Johna van den Broma, który zastąpił znanego Macieja Skorże, wymagające starcie – nie ulega wątpliwości, że Qarabag to drużyna zdecydowanie wyżej notowana i lepsza piłkarsko. Najlepsi bukmacherzy nie próżnują i przygotowali specjalną ofertę na to spotkanie. Nowy szkoleniowiec Kolejorza ma już za sobą debiut – w towarzyskim spotkaniu Lech nieznacznie uległ Pogoni Szczecin – prawdziwy sprawdzian już jutro!

Typy na Lech – Qarabag

Bukmacherzy nie upatrują zdecydowanego faworyta w żadnej z drużyn. Bukmacher STS delikatnie sugeruje kursem przewagę drużyny z Polski, niemniej jednak bez wątpienia zapowiada się na wyrównane spotkanie. Typy bukmacherskie skupiają się głównie na zwycięzcy, ilości bramek, rzutach rożnych i handicapach. Raporty kontuzji nie wskazują na braki kluczowych zawodników – składy po obu stronach są w zasadzie prawie kompletne, co z pewnością wpłynie na jakość spotkania. Swoimi typami na to spotkanie warto dzielić się z innymi – w tym celu warto zainteresować się sekcją typy dnia. Codziennie można odnaleźć tam propozycje wielu graczy na dany dzień. 

Lech Poznań – Qarabag – kursy bukmacherskie

Jak już wspomniano, kursy nie wskazują wyraźnego faworyta w tym spotkaniu. Bukmacher STS oferuje kurs na poziomie 2.10 na triumf ekipy z Poznania. Zwycięstwo gości z Azerbejdżanu wyceniono na 3.60. Remis to kurs w okolicach 3.40. Drużyny nie miały jeszcze okazji się zmierzyć, tym samym ciężko przewidzieć, jak będzie wyglądało starcie. Bezpieczną opcją wydaje się być zakład bez remisu na Lecha po kursie 1.52. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego STS.

Transmisja – Lech Poznań – Qarabag – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 05.07.2022 o godzinie 20:00 będzie transmitowany w TV. Kanałem transmitującym spotkanie jest TVP Sport. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.

[blok_bonus]

Zwiń

Kto będzie sędzią głównym spotkania? Mecz poprowadzi Jose Manuera Montero. Czy bukmacherzy przygotowali na ten mecz specjalną promocję? Wszystkie aktualne promocje można znaleźć na stronie zawódtyper.pl.