Gospodarze nie będą najlepiej wspominać meczu otwarcia tegorocznego mundialu. Zarówno wynik, jak i gra Kataru pozostawiała wiele do życzenia. Szansę na rehabilitację podopieczni Felixa Sancheza Basa dostanę już w piątek. Bardzo możliwe jednak, że ta potyczka będzie jeszcze trudniejsza niż poprzednia, bowiem przeciwnikiem Kataru będzie Senegal. Kto jest faworytem w meczu Katar – Senegal? Typy na Katar – Senegal? Gdzie będzie można obejrzeć mecz Katar – Senegal? To wszystko w poniższym artykule.

Katar – Senegal mecz na mistrzostwach świata

Przed pierwszym meczem Kataru na mistrzostwach świata wśród wielu kibiców istniała duża niepewność. Teoriom spisowym mówiącym, że Ekwador odpuści starcie na rzecz gospodarzy nie było końca. Nic takiego się jednak nie wydarzyło, a Katar okazał się słabszy, niż mogło się wydawać. Podopieczni Felixa Sancheza Basa przegrali mecz otwarcia 0-2 nie oddając nawet strzału na bramkę rywali.

Senegal również przegrał pierwszy mecz, jednak zaprezentował się znacznie lepiej niż Katar. Przede wszystkim mierzył się ze znacznie trudniejszym rywalem, ponieważ Holandia przez wielu wymieniana jest w roli faworytów do wygrania mundialu. Podopieczni Aliou Cisse przegrali 0-2, jednak postawili mocny opór pierwszą bramkę tracąc dopiero w 84 minucie meczu.

Kursy bukmacherskie na mecz Katar – Senegal

Kursy bukmacherskie na mecz Katar – Senegal, czyli kto jest faworytem według bukmacherów? Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów w tym spotkaniu większe szanse na wygraną ma reprezentacja Senegalu. Kurs na zwycięstwo tego starcia przez podopiecznych Aliou Cisse wynosi 1,66. Remis wyceniany jest na 3,80, a triumf reprezentacji Kataru na 5,80. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Sprawdź także:

Typy na mecz Katar – Senegal

Typy na mecz Katar – Senegal, czyli jak może potoczyć się to starcie? Katar w pierwszym meczu zaprezentował się bardzo słabo. Rozczarowujący był przede wszystkim styl w jakim gospodarze ponieśli porażkę z Ekwadorem. Nasz typ na to spotkanie to zdecydowana wygrana Senegalu. Wątpliwe, że Katarczycy poradzą sobie z mocnymi fizycznie i lepiej wyszkolonymi rywalami. Mecz z Holandią pokazał, że Senegal jest w całkiem niezłej dyspozycji. W Fortunie kurs na takie zdarzenie wynosi 1,66. Przy okazji typowania, warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Gdzie obejrzeć mecz Katar – Senegal – transmisje

Starcie pomiędzy reprezentacją Kataru a Senegalem rozegra się na stadionie Al Thumama Stadium w Doha. Spotkanie rozpocznie się 25 listopada o godzinie 14:00. Mecz ten będzie można zobaczyć na TVP 1 oraz TVP Sport. Pojedynek zostanie wyemitowany również w internecie na stronie TVPSport.pl, a także aplikacji mobilnej TVP Sport.

Zwiń
Gdzie można znaleźć typy na Katar – Senegal?   Typy na Katar – Senegal można znaleźć na naszej stronie w zakładce Typy Dnia. Jaki jest kurs na wygranie tego meczu przez Senegal?   Kurs na wygraną reprezentacji Senegalu w tym meczu oscyluje w okolicach 1,66.