Grupa G, która na początku mundialu zapowiadała się bardzo ciekawie, nie zawiodła naszych oczekiwań. Tak jak mogliśmy się tego spodziewać, Brazylia już w drugiej kolejce zapewniła sobie awans, jednak los pozostałych trzech ekip nadal jest nierozstrzygnięty. W gronie tym jest między innymi Kamerun, który chcąc marzyć o awansie, musi pokonać Canarinhos i liczyć na szczęśliwy wynik drugiego ze spotkań. W równaniu tym jest wiele względnych, jednak nie jest ono do rozwiązania. Czy uda się to Nieposkromionym Lwom? Dowiemy się 02.12.2022 o godzinie 20:00. Zachęceni tym i innymi spotkaniami zajrzyjcie do zakładki darmowych typów dnia.

Kamerun – Brazylia: mecz na Mistrzostwach Świata 2022

Ekipa z Afryki swoje pierwsze spotkanie do udanych raczej zaliczyć nie może. Całkiem dobra pierwsza połowa, w której stwarzali sobie dość dobre sytuacje, nie przyniosła jednak wymiernych skutków. Po zmianie stron jakby coś w nich pękło i wraz z upływającym czasem dali się zdominować Europejskiej drużynie. Mecz z Serbią natomiast wyglądał zgoła odmiennie. To druga połowa była tą odsłoną meczu, w której Nieposkromione Lwy zaryczały. Mimo tego, że w pierwszych 45 minutach to oni jako pierwsi wyszli na prowadzenie, to tuż przed zejściem do szatni, dali sobie wbić dwie bramki. Szybko stracona bramka numer trzy w drugiej połowie zdała się totalnie podłamać afrykańskiego ducha. Jednak nic bardziej mylnego. Rigobert Song dokonał pewnych zmian, wpuszczając między innymi Aboubakara, który najpierw sam pokonał Serbskiego bramkarza, a następnie zaliczył asystę przy golu na wagę remisu.

Kamerunowi jednak łatwo nie będzie, gdyż przyjdzie się im zmierzyć z Brazylią. Główny faworyt do zwycięstwa w całym turnieju ma już zapewniony awans, a w kolejnej fazie czeka na nich niewygodny rywal w postaci którejś ekipy z grupy H. Z tego też powodu Canarinhos mogą wcale nie rzucić swoich głównych zawodników do gry i pozwolić im na nieco odpoczynku. Niemniej wcale nie oznacza to znacznego spadku w jakości tego zespołu. Szczególnie głębia ataku tej reprezentacji to zawodnicy, którzy z powodzeniem grają pierwsze skrzypce w topowych światowych zespołach.

Sprawdź także typy na Korea Południowa – Portugalia.

Kamerun – Brazylia: kursy bukmacherskie

Nie ma co udawać, że są tu jakiekolwiek problemy ze wskazaniem faworyta. Za Kamerunem z pewnością stoi wielka determinacja i wola walki, aby wyjść z grupy na mundialu. Nic jednak nie zaprzeczy różnicy klas między tymi zespołami. Z tego powodu to Brazylia faworyzowana jest przez legalnych bukmacherów przed tym meczem, a kurs na ich wygraną wynosi średnio 1.40. Remis wycenia się mniej więcej na poziomie 4.80. Wygrana Nieposkromionych Lwów natomiast to uśredniony kurs 7.80.

Kamerun – Brazylia: typy bukmacherskie

Mimo sympatii dla ekip z Czarnego Lądu ciężko uwierzyć mi w sukces Kamerunu. Nawet jeśli Brazylia wystawi nieco zastępczy skład, to nadal znajdować się będzie kilka klas wyżej nad rywalami. Ponadto gra defensywna Brazylijczyków stoi na tym mundialu na wysokim poziomie. Z tych powodów na mecz Kamerun – Brazylia na Mistrzostwach Świata typem jest: Brazylia wygra mecz i nie będzie BTTS po kursie 2.15 na Betclic.

Kamerun – Brazylia: transmisja

Spotkanie to będzie można śledzić na TVP 1 i TVP Sport.

Zwiń

Gdzie można znaleźć więcej typów na to spotkanie? Typy na to oraz inne spotkania znaleźć można w zakładce Typy Dnia. Który bukmacher oferuje najwyższe kursy na to spotkanie? Zwycięstwo Kamerunu najlepiej postawić na Fortunie po kursie 8.60. Najlepszy kurs na Brazylię natomiast znajdziemy na Betfan, gdzie wynosi on 1.43.