W drugiej kolejce grupy A reprezentacja Holandii zagra z Ekwadorem. Obie reprezentacje w pierwszej serii spotkań zanotowały zwycięstwa. Obu ekipom powinno zależeć na zwycięstwie w kolejnym meczu, ponieważ wygrany zapewni sobie awans do fazy pucharowej i w trzecim spotkaniu czołowi zawodnicy będą mogli odpocząć. Kto jest faworytem w meczu Holandia – Ekwador? Typy na Holandia – Ekwador? Gdzie będzie można obejrzeć mecz Holandia – Ekwador? To wszystko w poniższym artykule.

Holandia – Ekwador mecz na mistrzostwach świata

Reprezentacja Holandii jest obecnie na fali siedemnastu spotkań bez porażki. Ostatni raz podopieczni Louisa van Gaala przegrali w czerwcu zeszłego roku. Mecz z Senegalem pokazał, że „Oranje” cały czas utrzymują dobrą formę. Co prawda „Lwy Terangi” postawili trudne warunki, jednak finalnie Holendrzy zanotowali zwycięstwo 2-0.

Ekwador natomiast w meczu otwarcia nie dał żadnych szans Katarowi. Wynik tego starcia mógł być znacznie bardziej okazały niż 2-0, jednak momentami wydawało się, że podopieczni Gustavo Alfaro po prostu nie chcą się przemęczać, dlatego nie podkręcają tempa.

Holendrzy powinni być częściej w tym spotkaniu przy piłce, jednak Ekwador z pewnością postawi na twardą grę. Zawodnicy z Ameryki Południowej w pierwszym meczu pokazali, że są bardzo dobrze przygotowani fizycznie. Dodatkowo na pewno stracili w meczu z Katarem mniej sił niż podopieczni Louisa van Gaala w starciu z Senegalem.

Kursy bukmacherskie na mecz Holandia – Ekwador

Kursy bukmacherskie na mecz Holandia – Ekwador, czyli kto jest faworytem według bukmacherów? Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów w tym spotkaniu większe szanse na wygraną ma reprezentacja Holandii. Kurs na zwycięstwo tego starcia przez podopiecznych Louisa van Gaala wynosi 1,84. Remis wyceniany jest na 3,50, a triumf reprezentacji Ekwadoru na 4,70. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Sprawdź także:

Typy na mecz Holandia – Ekwador

Typy na mecz Holandia – Ekwador, czyli jak może potoczyć się to starcie? To spotkanie powinno być niezwykle zacięte. Holandia dysponuje lepiej wyszkolonymi zawodnikami, jednak Ekwador w ostatnim czasie prezentuje się bardzo dobrze. Podopieczni Gustavo Alfaro nie przegrali od ośmiu spotkań. W starciu z Katarem pokazali też, że dobrze czują się w ofensywie. Nasz typ na to spotkanie to obie drużyny strzelą gola. W Betclic kurs na takie zdarzenie wynosi 1,97. Przy okazji typowania, warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Gdzie obejrzeć mecz Holandia – Ekwador – transmisje

Starcie pomiędzy reprezentacją Holandii a Ekwadorem rozegra się na stadionie Khalifa International Stadium w Doha. Spotkanie rozpocznie się 25 listopada o godzinie 17:00. Mecz ten będzie można zobaczyć na TVP 1 oraz TVP Sport. Pojedynek zostanie wyemitowany również w internecie na stronie TVPSport.pl, a także aplikacji mobilnej TVP Sport.

Zwiń
Gdzie można znaleźć typy na Holandia – Ekwador?   Typy na Holandia – Ekwador można znaleźć na naszej stronie w zakładce Typy Dnia. Jaki jest kurs na wygranie tego meczu przez Holandię?   Kurs na wygraną reprezentacji Holandii w tym meczu oscyluje w okolicach 1,84.