W ramach siódmej kolejki eliminacji do mistrzostw świata grupy B reprezentacja Grecji podejmie Hiszpanię. Mecz ten będzie miał istotne znacznie w kontekście walki o drugie miejsce w grupie. Hiszpania będzie przystępować do tego starcia jako zdecydowany faworyt, jednak podopieczni Johna van’t Schipa już nie raz udowadniali, że są w stanie sprawić niespodziankę. Jakie są kursy bukmacherskie na Grecja – Hiszpania? Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie obu ekip? To wszystko w poniższym artykule.

Grecja – Hiszpania mecz w eliminacjach do mistrzostw świata

Reprezentacja Hiszpanii po udanych mistrzostwach Europy rozegrała do tej pory pięć spotkań. Trzy z nich wygrała, ale poniosła też dwie porażki. Boleć może zwłaszcza ta ze Szwecją, ponieważ sprawiła, że podopieczni Luisa Enrique spadli na drugie miejsce w grupie B i nie są na ten moment pewni udziału w przyszłorocznym mundialu. “La Furia Roja” odniosła również jedno bardzo cenne zwycięstwo. W półfinale Ligi Narodów udało się pokonać mistrzów Europy, Włochów, dla których była to pierwsza przegrana od września 2018 roku.

Grecja, podobnie jak Hiszpania, od września rozegrała pięć meczów. Dwa z nich wygrała, dwa przegrała i jeden zremisowała. Trzeba jednak zaznaczyć, że porażka z reprezentacją Szwajcarii była spotkaniem towarzyskim. Dla podpiecznych Johna van’t Schipa najbardziej istotne było zwycięstwo ze Szwecją 2-1. Dzięki tej wygranej Grecy wciąż liczą się w walce o drugie miejsce w grupie B, które gwarantuje udział w barażach do mistrzostw świata.

Kursy bukmacherskie na mecz Grecja – Hiszpania

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania jest reprezentacja Hiszpanii. Podopieczni Luisa Enrique zajmują obecnie drugie miejsce w grupie, zaś Grecja jest trzecia i traci do ekipy “La Roja” cztery punkty. Kurs na zwycięstwo tego meczu przez gości wynosi 1,45. Remis wyceniany jest na 4,15, zaś w przypadku triumfu gospodarzy kursy oscylują w okolicach 8,00. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na mecz Grecja – Hiszpania

Faworytem spotkania jest reprezentacja Hiszpanii. Tak samo było w pierwszym starciu Grecji z podopiecznymi Luisa Enrique, jednak mecz nieoczekiwanie zakończył się remisem. Co więcej, w tamtym meczu to Hiszpanie przystępowali do starcia jako gospodarze. U siebie Grecy spisują się wyśmienicie.  Na własnym boisku nie przegrali od dziesięciu spotkań. Grając w Atenach udało im się ostatnio pokonać nawet liderów grupy, Szwedów. Do pojedynku z Hiszpanią podopieczni Johna van’t Schipa przystąpią dodatkowo zmotywowani faktem, że jeśli chcą liczyć się w walce o wyjście z grupy muszą postarać się o wygraną. W tym meczu przewidujemy niespodziankę i stawiamy na to, że Grecja nie przegra tego spotkania. Kurs na takie zdarzenie w STS wynosi 2,70. Przy okazji warto skorzystać z kodu promocyjnego STS.

Gdzie obejrzeć mecz Grecja – Hiszpania – transmisje

Pojedynek pomiędzy Grecją a Hiszpanią odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Atenach. Starcie będzie można zobaczyć w Polsacie Sport. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45, a transmisja zacznie się z dziesięciominutowym wyprzedzeniem.

[blok_bonus]


Pojedynek pomiędzy Grecją a Hiszpanią odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Atenach.
Kurs na wygraną reprezentacji Hiszpanii w tym meczu wynosi 1,45.