Trzecia kolejka starć grupowych, a przed nami mecz podwyższonej temperatury. W grupie H spokojna jest tylko Portugalia. O drugie miejsce walczyć między innymi będzie Ghana z Urugwajem. Ciężko w przypadku takiego zestawienia odsunąć od siebie skojarzenia z mundialem w RPA. Z całą pewnością Czarne Gwiazdy pragną rewanżu na ekipie Celeste za tamto spotkanie i nie omieszkają się go poszukać w tym spotkaniu. Urugwaj natomiast zawodzi i aby mieć szanse na awans, musi wygrać to spotkanie i liczyć na korzystny wynik drugiego meczu. Czy Ghana znajdzie swoją zemstę? Dowiemy się 02.12.2022 o godzinie 16:00.

Sprawdź także typy na Kanada – Maroko.

Ghana – Urugwaj: mecz na Mistrzostwach Świata 2022

Przed mundialem wiedziałem, że będzie warto oglądać ekipy z Afryki. Początkowo dla niesamowitej atmosfery na trybunach, z której są znani. Później jednak okazało się, że reprezentacje te dają nam ogrom emocji w swoich spotkaniach. Nie inaczej jest w przypadku meczów Ghany. Pierwsze spotkanie to niesamowita druga połowa w starciu z Portugalią. Szalone spotkanie po przerwie, w którym obie reprezentacje po wyjściu z szatni poszły na wymianę ciosów. Czarnym Gwiazdom zabrakło krzty szczęścia, aby ugrać dla siebie punkt w samej końcówce. W drugiej kolejce natomiast być może jeszcze bardziej porywające spotkanie z Koreą Południową. Wyjście na prowadzenie 2:0. Dopuszczenie do doprowadzenia do remisu, po to, aby chwilę później zadać śmiertelny cios rywalom. Ghana na tym mundialu gra piłkę nieokiełznaną. Momentami chaotyczną, zarówno w obronie, jak i w ataku. Zdecydowanie lepiej idzie im gra ofensywna, bo zdaje się, że o defensywie zdarza im się zapomnieć.

Nie mniej zmotywowana będzie ekipa Urugwaju, która miała wielkie nadzieje i głód triumfu na turnieju, a obecnie jest jedną nogą poza mundialem. Podopieczni Diego Alonso po dwóch spotkaniach mają raptem jeden punkt i ani razu nie pokonali bramkarza rywali. Z całą pewnością są to niepocieszające statystyki dla sympatyków La Celeste. Niemniej w drużynie tej nadal drzemie wielka siła, która jednak nie znalazła jeszcze przełożenia na wymierne wyniki. Urugwaj nigdy jeszcze nie kończył Mistrzostw Świata bez strzelonej bramki, a w tym spotkaniu zanosi się na to, że będą potrzebować ich minimum kilka. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę doczekać się tego spotkania, na które legalni bukmacherzy przygotowali wiele ciekawych ofert.

Ghana – Urugwaj: kursy bukmacherskie

Trzeba przyznać, że są to szalone mistrzostwa świata, na których faworyci nie mają lekko. Podobnie tutaj, pretendent bukmacherów do wygrania spotkania, zaczynać będzie ten mecz, będąc pod kreską. Trzy punkty dla Urugwaju warte są średnio 1.75. Remis wycenia się mniej więcej na poziomie 3.80. Natomiast wygrana Ghany to kursy w okolicach 4.70.

Ghana – Urugwaj: typy bukmacherskie

Nie wyobrażam sobie scenariusza na tym mundialu, w którym Ghana nie traci bramki. Jednocześnie ciężko mi uwierzyć, że Urugwaj zakończy Mistrzostwa bez strzelonego gola. Zanosi się na mecz niezwykle elektryzujący, z własną historią i niewyjaśnionymi sprawami. Takie spotkanie musi dostarczyć nam kilka bramek. Z tego względu na mecz Ghana – Urugwaj na Mistrzostwach Świata 2022 typem jest: BTTS po kursie 1.93 na Betclic. Więcej propozycji znaleźć można w zakładce typy dnia.

Ghana – Urugwaj: transmisja

To bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie będzie można obejrzeć na TVP 1 i TVP Sport.

Zwiń

Gdzie można znaleźć więcej typów na to spotkanie? Typy na to oraz inne spotkania znaleźć można w zakładce Typy Dnia. Który bukmacher oferuje najwyższe kursy na to spotkanie? Wygraną Ghany warto obstawić na Totolotku po kursie 4.87. Najlepszy kurs na Urugwaj znajdziemy na LVBet, gdzie wynosi on 1.81.