Pierwsza runda fazy grupowej tegorocznego mundialu zakończy się w czwartek. Powoli możemy oceniać formę i dyspozycję poszczególnych ekip. Wielkim zaskoczeniem było zwycięstwo Arabii Saudyjskiej z Argentyną, a także pokonanie Niemców przez Japończyków. Tym razem na tapet bierzemy starcie obecnych Mistrzów Świata, Francuzów, oraz zdecydowanie niżej notowanych, choć zasłużonych dla piłki nożnej, Duńczyków. W pierwszym meczu Australia uległa Francji 4:1, a Dania bezbramkowo zremisowała z Tunezją. Duńczycy po nieudanym początku mają więc sporo do udowodnienia. Możemy więc założyć, że czeka nas świetny i zacięty mecz. 

Francja – Dania – Mistrzostwa Świata 2022

Francuzi podejmowali Duńczyków w tym roku dwukrotnie. Warto nadmienić, że to zawodnicy pod wodzą Kaspera Hjulmanda dwukrotnie triumfowali nad trójkolorowymi. Rzecz jasna rozgrywki Ligi Narodów przypominają bardziej starcia towarzyskie niż mecze o stawkę, niemniej jednak Dania to nie przypadkowa drużyna. Francuzów czeka ciężkie starcie. W doskonałej formie jest młody gwiazdor Kylian Mbappe, a także doświadczony Olivier Giroud. Obecni mistrzowie świata wyglądają na świetnie zorganizowanych i bardzo zmotywowanych. Choć obrona tytułu to szalenie ciężka rzecz, Francuzi w meczu z Australią pokazali, że są w stanie zajść bardzo wysoko. Legalni bukmacherzy przygotowali naprawdę ciekawą ofertę na ten mecz.

Sprawdź także: Typy na Polska – Arabia Saudyjska

Francja – Dania – typy

Cała oferta bukmacherska na to spotkanie jest uzupełniana na bieżąco, a najwięcej propozycji można znaleźć oczywiście w dzień meczu, a więc w sobotę 26.11.2022. Na ten moment to Francuzi są traktowani jako faworyt tego spotkania i ciężko się temu dziwić. Już przed turniejem kadra narodowa pod wodzą Didiera Deschampsa była określana jako jeden z głównych faworytów całych rozgrywek. Duńczycy zaczęli turniej raczej kiepsko – bezbramkowy remis z Tunezją to niezbyt dobry prognostyk przed starciem z taką potęgą jak Francja. Warto podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tego meczu w typach dnia. Dania będzie musiała zaprezentować się z jak najlepszej strony, żeby pozostać dalej w grze. Na trójkolorowych ciąży ogromny presja, a fani Francuzów oczekuję wysokich zwycięstw. 

Kursy bukmacherskie Francja – Dania

Kurs na wspomnianych faworytów, a więc Francję, to około 1.85. Za zwycięstwo Duńczyków bukmacherzy są skłonni zapłacić nawet 4.35. Sensowną propozycją wydaje się typ na to, że obie drużyny strzelą gola. Kurs wynosi około 2.03. Inną wartą uwagi propozycją jest – powyżej 2 goli w meczu po kursie 1.61. W celu obstawiania mundialu i nie tylko warto rozważyć założenie konta u jednego z legalnie działających w Polsce bukmacherów. W związku z tym można odebrać kod promocyjny Betfan

Transmisja Francja – Dania – gdzie obejrzeć?

Oczywiście jedną z możliwości obejrzenia spotkania jest transmisja w TV. Mecz, który odbędzie się 26.11.2022 o godzinie 17:00, będzie transmitowany na kanałach TVP 1, TVP Sport, ARD oraz CT sport. Alternatywną możliwość daję strona internetowa TVP Sport, gdzie również można obejrzeć to spotkanie.


Kurs wynosi około 1.85.
Propozycje graczy można odnaleźć na stronie zawodtyper.pl w sekcji Typy Dnia.