W poniedziałek dojdzie do niezwykle interesującego spotkania w czwartej kolejce Ligi Narodów pomiędzy reprezentacją Francji a Chorwacją. W pierwszym starciu tych drużyn tydzień temu padł remis do 1-1, jednak teraz podopieczni Didiera Deschampsa zagrają przed własną publicznością co powinno działać na ich korzyść. Kto jest faworytem w tym pojedynku? Jakie są kursy bukmacherskie na Francja – Chorwacja? Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie obu ekip? To wszystko w poniższym artykule.

Francja – Chorwacja mecz w Lidze Narodów

Reprezentacja Francji nie najlepiej rozpoczęła tegoroczne rozgrywki Ligi Narodów. “Trójkolorowi” w trzech pierwszych kolejkach zdobyli tylko dwa punkty. Po porażce z Danią podopieczni Didiera Deschampsa zanotowali dwa remisy z Chorwacją oraz Austrią. Na ten moment Francja zajmuje ostatnie miejsce w grupie z czteropunktową już stratą do prowadzącej Danii.

Chorwacja po trzech starciach na swoim koncie ma cztery punkty. Przegrana z Austrią, remis z Francją i wygrana na wyjeździe z Danią to dotychczasowe wyniki podopiecznych Zlatko Dalica w Lidze Narodów. Przed poniedziałkowym spotkaniem warto wspomnieć, że Chorwacja wygrała cztery ostatnie spotkania na wyjeździe nie tracąc przy tym bramki.

Francja mierzyła się z reprezentacją Chorwacji dziewięciokrotnie. Co ciekawe, Chorwaci jeszcze nigdy nie wygrali z ekipą “Trójkolorowych”. W bezpośrednich starciach sześć razy triumfowała Francja i trzykrotnie był remis.

Kursy bukmacherskie na mecz Francja – Chorwacja

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów faworytem w tym spotkaniu będzie reprezentacja Francji. Kurs na zwycięstwo tego starcia przez podopiecznych Didier Deschampsa wynosi 1,55. Remis wyceniany jest na 4,10, zaś triumf reprezentacji Chorwacji na 6,30. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na mecz Francja – Chorwacja

Francja, mimo fenomenalnego zespołu, nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa w obecnych rozgrywkach Ligi Narodów. Wcześniej podopieczni Didiera Deschampsa zanotowali siedem zwycięstw z rzędu. Ich bezpośredni bilans z reprezentacją Chorwacji jest bardzo korzystny. “Trójkolorowi” wygrali pięć z sześciu starć. Wydaje się, że w najbliższym meczu zrobią wszystko, aby w końcu wrócić na zwycięską ścieżkę. Dodatkowo wydaje się, że w tym pojedynku powinniśmy zobaczyć co najmniej dwie bramki. W ostatnich czterech spotkaniach pomiędzy Francją a Chorwacją padło aż 17 bramek co daje średnią ponad czterech goli na mecz. Nasz typ to wygrana Francji oraz powyżej 1,5 bramki w meczu. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,93. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny. 

Gdzie obejrzeć mecz Francja – Chorwacja – transmisje

Starcie pomiędzy reprezentacją Francji a Chorwacją odbędzie się na stadionie Stade de France w Paryżu. Spotkanie rozpocznie się 13 czerwca o godzinie 20:45. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi TVP Sport oraz Polsat Sport. Mecz będzie pokazany również w internecie. Zostanie wyemitowany na stronie TVPSport.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. 

[blok_bonus]


Starcie pomiędzy reprezentacją Francji a Chorwacją odbędzie się na stadionie Stade de France w Paryżu.
Według bukmacherów w tym starciu większe szanse ma reprezentacja Francja, na której zwycięstwo kurs wynosi 1,55.