Przed nami derbowe starcie drużyn z miasta Beatlesów. Będący w genialnej formie Liverpool, podejmie rozczarowujący Everton. The Reds rozgrywają póki co fantastyczny sezon – przegrali raptem jeden ligowy mecz. Everton nie prezentuje się tak dobrze, jak moglibyśmy się tego spodziewać. Drużyna Rafy Beniteza zdaje się jednak być szalenie zdeterminowana by poprawić swoją grę. Czy The Toffess będą w stanie nawiązać walkę z sąsiadem?

Everton – Liverpool – mecz w Premier League

Spotkania tych ekip to naturalny gwarant emocji, podwyższonego ciśnienia i skrajnych emocji. Ostatni mecz Liverpoolu z  Evertonem w Premier League zakończył się niespodziewaną wygraną The Toffees 0:2. W obecnej sytuacji raczej oczywista będzie dominacja The Reds. O klasie Liverpoolu nie trzeba pisać, zaś przeciętna forma Evertonu jest widoczna gołym okiem. Niemniej jednak możemy liczyć na wysoki poziom – mecze derbowe już takie są. Odzwierciedla to też ciekawa oferta legalnych bukmacherów.

Typy bukmacherskie na Everton – Liverpool

W związku ze stosunkowo kiepską dyspozycją Evertonu, to The Reds są zdecydowanym faworytem bukmacherów. Liverpool w poprzedniej kolejce rozgromił Southampton 0:4, zaś Everton uległ nieznacznie beniaminkowi z Brentford. The Reds grają w ostatnich kilku sezonach bardzo konsekwentnie i solidnie. Tym razem na boisku może zabraknąć kontuzjowanego Roberto Firmino i Joe Gomeza. Na pewno nie zagra również Curtis Jones.  Po stronie The Toffees zabraknie świetnego napastnika, Dominica Calverta-Lewina.  Swoimi propozycjami na ten i inne mecze warto dzielić się w sekcji typy na jutro, gdzie każdy gracz ma okazję przedstawić innym swój punkt widzenia. 

Everton – Liverpool – kursy bukmacherskie

Bukmacher Totalbet proponuje kurs na poziomie 1.42 na zwycięstwo Liverpoolu. Remis wyceniono na 5.00. Zwycięstwo The Toffees to kurs w granicach 7.00. Liverpool jest w fantastycznej dyspozycji – śmiało można założyć, że wysoko pokona Everton. Rozsądną propozycją wydaje się być – handicap 1:0 po kursie 2.00. Przy okazji warto przyjrzeć się kodowi promocyjnemu od Totalbet

Gdzie oglądać Everton –  Liverpool- transmisja

Klasycznie już, mecz, który odbędzie się w dniu 01.12.2021 o godzinie 21:15 będzie transmitowany w TV. Stacją transmitującą mecz jest Canal+ Sport i Canal + 4K Ultra. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.

[blok_bonus]