Przed nami ostatnia seria spotkań, po której dowiemy się, kto awansuje do fazy pucharowej mundialu. W grupie A bez wątpienia najciekawiej będzie w meczu pomiędzy Ekwadorem a Senegalem. Obie drużyny zachowały szanse na awans, dlatego starcie to powinno być niezwykle emocjonujące. Kto jest faworytem w meczu Ekwador – Senegal? Typy na Ekwador – Senegal? Gdzie będzie można obejrzeć mecz Ekwador – Senegal? To wszystko w poniższym artykule.

Ekwador – Senegal mecz na mistrzostwach świata

Ekwador bardzo dobrze rozpoczął tegoroczne mistrzostwa świata. W meczu otwarcia podopieczni Gustavo Alfaro z łatwością pokonali Katar 2-0. W drugim spotkaniu natomiast zremisowali z faworyzowaną Holandią, jednak trzeba zaznaczyć, że pokazali się z bardzo dobrej strony. Ekwador stworzył sobie znacznie więcej okazji do strzelenia bramki, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Senegal w pierwszym spotkaniu zagrał w teorii z najmocniejszą drużyną grupy A – Holandią. Ekipa z Czarnego Lądu długo skutecznie się broniła, jednak ostatecznie straciła bramkę na 0-1 w 84 minucie i nie dała rady doprowadzić do remisy. Ostatecznie mecz zakończył się dwubramkowym zwycięstwem „Oranje”. W drugim spotkaniu po słabym meczu Senegal wygrał 3-1 z reprezentacją Kataru, dzięki czemu zachował szanse na awans do fazy pucharowej.

Kursy bukmacherskie na mecz Ekwador – Senegal

Kursy bukmacherskie na mecz Ekwador – Senegal, czyli kto jest faworytem według bukmacherów? Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów w tym spotkaniu minimalnie większe szanse na wygraną ma reprezentacja Ekwadoru. Kurs na zwycięstwo tego starcia przez podopiecznych Gustavo Alfaro wynosi 2,50. Remis wyceniany jest na 3,20, a triumf Senegalu na 3,15. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Sprawdź także:

Typy na mecz Ekwador – Senegal

Typy na mecz Ekwador – Senegal, czyli jak może potoczyć się to starcie? O ile przed pierwszymi spotkaniami dyspozycja wielu drużyn była owiana tajemnicą, tak po dwóch meczach można już określić, kto przyjechał na mundial w dobrej formie. Ekwador łatwo wygrał pierwszy mecz, jednak wiele kibiców zadawało sobie pytanie, czy to podopieczni Gustavo Alfaro są tak mocni, czy Katar tak słabo. Po dobrym meczu przeciwko Holandii można stwierdzić, że ekipa z Ameryki Południowej jest naprawdę w wysokiej dyspozycji. Senegal natomiast, mimo wygranej 3-1, nie zachwycił w ostatnim meczu. W naszym typowaniu stawiamy na zwycięstwo Ekwadoru. Kurs na takie zdarzenie w STS wynosi 2,50. Przy okazji typowania, warto skorzystać z kodu promocyjnego od STS.

Gdzie obejrzeć mecz Ekwador – Senegal – transmisje

Starcie pomiędzy reprezentacją Ekwadoru a Senegalem rozegra się na Khalifa International Stadium w Doha. Spotkanie rozpocznie się 29 listopada o godzinie 16:00. Mecz ten będzie można zobaczyć na TVP 1 oraz TVP Sport. Pojedynek zostanie wyemitowany również w internecie na stronie TVPSport.pl, a także aplikacji mobilnej TVP Sport.

Zwiń
Gdzie można znaleźć typy na Ekwador – Senegal?   Typy na Ekwador – Senegal można znaleźć na naszej stronie w zakładce Typy Dnia. Jaki jest kurs na wygranie tego meczu przez Senegal?   Kurs na wygraną reprezentacji Senegalu w tym meczu oscyluje w okolicach 3,10.