Z całą pewnością kilka z czwartkowych meczów eliminacji do kolejnej edycji Ligi Konferencji jest wyjątkowo szczególnych dla fanów z Polski. Poznański Lech podejmie drużynę Dinamo Batumi na wyjeździe, a co za tym idzie, zapowiada się ważne i ekscytujące spotkanie rewanżowe. Obecny mistrz Polski, Kolejorz zmierzył się już z nowym mistrzem Gruzji i pewnie pokonał ich aż 5:0. Już w dniu 28.07.2022, o godzinie 19:00, będziemy świadkami obiecującego starcia rewanżowego. Na piłkarzach Lecha nie ciąży już wielka presja, gdyż pięciobramkowa przewaga wydaje się być wystarczająca. Niemniej jednak Gruzja to specyficzny teren do gry. Czy Kolejorz jest w stanie ugruntować swoją pozycję na piłkarskiej mapie Europy?

Dinamo Batumi – Lech Poznań – kwalifikacje do Ligi Mistrzów

Starcie, na które czekają wszyscy entuzjaści polskiego podwórka futbolowego, nie powinno nas rozczarować. Lech w zasadzie zapewnił sobie awans do kolejnej rundy przewagą pięciu bramek w pierwszym meczu, jednak dopóki piłka w grze, nie możemy skreślać ekipy z Gruzji. Przed podopiecznymi Johna van den Broma, który zastąpił znanego Macieja Skorże, wymagające starcie – nie ulega wątpliwości, że Gruzja, podobnie jak Armenia, czy Azerbejdżan, to dosyć specyficzny teren do gry. Najlepsi legalni bukmacherzy nie próżnują i przygotowali specjalną ofertę na to spotkanie. Nowy szkoleniowiec Kolejorza ma już za sobą kilka spotkań w pucharach europejskich. Jednak kolejny prawdziwy sprawdzian już w czwartek!

Typy na Dinamo Batumi – Lech Poznań

Bukmacherzy nie upatrują zdecydowanego faworyta w żadnej z drużyn. Bukmacher Betclic delikatnie sugeruje kursem przewagę drużyny z Gruzji, zapewne głównie dlatego, że są gospodarzami. Niemniej jednak bez wątpienia zapowiada się na wyrównane spotkanie. Typy bukmacherskie skupiają się głównie na zwycięzcy, ilości bramek, rzutach rożnych i handicapach. Raporty kontuzji nie wskazują na braki kluczowych zawodników – składy po obu stronach są w zasadzie prawie kompletne, co z pewnością wpłynie na jakość spotkania. Swoimi typami na to spotkanie warto dzielić się z innymi – w tym celu warto zainteresować się sekcją typy dnia. Codziennie można odnaleźć tam propozycje wielu graczy na dany dzień. 

Dinamo Batumi – Lech Poznań – kursy bukmacherskie

Jak już wspomniano, kursy nie wskazują wyraźnego faworyta w tym spotkaniu. Bukmacher Betclic oferuje kurs na poziomie 2.95 na triumf ekipy z Poznania. Zwycięstwo gospodarzy z Gruzji wyceniono na 2.31. Remis to kurs w okolicach 3.25. Ostatnie starcie obu ekip było w zasadzie do jednej bramki – Lech rozgromił Dinamo aż 5:0. Bezpieczną opcją wydaje się być zakład bez remisu na Lecha po kursie 2.09. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betclic.

Transmisja – Dinamo Batumi – Lech Poznań – gdzie oglądać?

Mecz, który odbędzie się w dniu 28.07.2022 o godzinie 19:00 będzie transmitowany w TV. Kanałem transmitującym spotkanie jest TVP Sport. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie.


Mecz poprowadzi Igor Stojchevski.
Wszystkie aktualne promocje można znaleźć na stronie zawódtyper.pl.