Hiszpania obecną kolejkę rozgrywek Ligi Narodów rozpoczęła raczej przeciętnie. Po w zasadzie nijakim spotkaniu zremisowała 1:1 z Portugalią. Piłkarze Luisa Enrique oddali raptem dwa celne strzały na bramkę podopiecznych Luisa Santosa. Tym razem na tapet bierzemy mecz drużyny z Półwyspu Iberyjskiego z ekipą z Europy Środkowej, a mowa tu o Czechach. Sąsiedzi Polski dosyć niespodziewanie pokonali Szwajcarię 2:1, tym samym sytuacja w tabeli nie wygląda tak, jak moglibyśmy się tego spodziewać. Jak będzie tym razem? Czy drużyna pod wodzą Luisa Enrique jest w stanie ograć Czechów?

Czechy – Hiszpania – mecz w Lidze Narodów

Czechy zdecydowanie nie są drużyną z sukcesami międzynarodowymi. Ostatni raz drużyny Czech i Hiszpanii spotkały się w 2016 roku na Euro, gdzie to kraj z Europy Zachodniej odniósł skromne zwycięstwo 1:0. Tym razem jednak sytuacja wygląda nieco odmiennie, bowiem kadra narodowa Hiszpanii od słynnego mundialu w 2010 roku, gdzie sięgnęła po złoty medal, nie wygrała żadnego istotnego trofeum. Nie jest to tym samym już jedna z najlepszych reprezentacji świata, a po prostu solidna drużyna. Legalni bukmacherzy przygotowali na ten, i inne mecze Ligi Narodów, szeroką ofertę. Czesi również nie należą do drużyn, które można lekceważyć, chociaż nie zakwalifikowali się do nadciągających wielkimi krokami Mistrzostw Świata w Katarze. 

Czechy – Hiszpania – typy bukmacherskie

Teoretycznie zwycięzca w tym spotkaniu wydaje się oczywisty. Chodzi rzecz jasna o piłkarzy Luisa Enrique, drużynę z tradycjami i potencjałem piłkarskim. Lecz rzeczywistość wprost wskazuję nam, że Hiszpanie mogą mieć problem z pokonaniem teoretycznie słabszych rywali. Legalni bukmacherzy z oczywistych względów jednak wskazują na to, że to Hiszpanie wyjdą zwycięsko z tego starcia. Czechy, oprócz ambicji, nie mają zbyt wielu argumentów po swojej stronie. Na dziesięć ostatnich spotkań wygrali jedynie cztery. Typy bukmacherskie na mecz Czechów z Hiszpanami skupiają się głównie na zwycięzcy, ilości bramek i rzutach rożnych. Swoimi propozycjami można dzielić się z innymi graczami w sekcji typy dnia

Kursy bukmacherskie Czechy – Hiszpania 

Jako faworyt na to spotkanie wychodzi drużyna z Półwyspu Iberyjskiego. Kurs na zwycięstwo Hiszpanów wynosi około 1.75, zaś na Czechów około 4.55! Ten mecz będzie dopiero drugim starciem drużyn w obecnej kolejce Ligi Narodów. Rozsądną opcją jest zdarzenie, według którego obie drużyny strzelą – tu kurs około 1.86. Ciekawą propozycją jest również obstawienie, że Hiszpania wygra oraz, że obie strzelą – kurs wynosi aż 3.65. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny

Transmisja Czechy – Hiszpania – gdzie obejrzeć? 

Spotkanie, które odbędzie się w dniu 05.06.2022 o 20:45 obejrzeć będzie można w TV na kanałach CT sport oraz Polsat Sport News. Istnieje możliwość obejrzenia meczu również w Internecie.

[blok_bonus]


Spotkanie odbędzie się na Estadio de La Cartuja w Sewilli, w Hiszpanii. 
Tak, mecze Copa America są opisywane na stronie zawódtyper.pl.