Pierwszą kolejkę starć grupowych zamknie spotkanie w grupie G. Brazylia podejmie Serbię, którą całkiem dobrze zna już z poprzedniego mundialu. Wówczas Canarinhos wygrali 2:0. Teraz jednak zdaje się, że Serbowie mają więcej opcji ofensywnych niż przed czterema laty. Niemniej starcie ze światową jedynką rankingu FIFA z definicji nie może być łatwym zadaniem. Jak więc potoczy się to spotkanie? Dowiemy się 24.11.2022 o godzinie 20:00.

Brazylia – Serbia: mecz na Mistrzostwach Świata

Szukając ostatniej porażki reprezentacji Brazylii, cofnąć należy się aż do lipca 2021 roku. Wówczas to ulegli oni Argentynie w finale Copa America 0:1. Od tamtego momentu Brazylia jest niepokonana. Raptem trzy remisy i aż dwanaście zwycięstw. Canarinhos zdaniem legalnych bukmacherów to jeden z głównych faworytów do wygrania całych mistrzostw. Sami Brazylijczycy niczego bardziej nie oczekują jak ponownego sięgnięcia po puchar tego prestiżowego turnieju. I wydaje się, że aktualnie mają wszystko, aby tego dokonać. Ba, można powiedzieć, że chociażby jeśli chodzi o ofensywę, to trener Tito zmagać się może z niemałym bólem głowy. Takiego urodzaju pozazdrości mu każdy selekcjoner na świecie. Zadaniem jest więc wybranie do pierwszej jedenastki tych, którzy najlepiej wykonają swoje zadania. A pierwszym z nich będzie rozmontowanie Serbskiej defensywy.

Serbowie to nie jest naród, który trząsłby się ze strachu przed tym nadchodzącym spotkaniem. Nie pozwala im na to ich temperament, ale również ostatnia forma ich reprezentacji. Z fazą eliminacyjną poradzili sobie bez większych problemów i w Katarze meldują się po sześciu wygranych i dwóch remisach w kwalifikacjach. Jednakże złośliwi wskazują i przypominają, jak sprawy się miały w przypadku poprzedniego mundialu. Wówczas Serbia również dobrze spisywała się w eliminacjach i okresie przed samym turniejem, a na mundialu nie wyglądało to już tak kolorowo. Czas jednak wymazać przeszłość i napisać nową historię.

Sprawdź także typy na Katar – Senegal.

Brazylia – Serbia: kursy bukmacherskie

Nie można mieć chyba wątpliwości, która z tych ekip przed pierwszym gwizdkiem stawiana będzie w roli faworyta spotkania. Kiedy mierzysz się z jedynką rankingu FIFA, nie pozostaje ci nic innego, jak pokornie przyjąć rolę underdoga. Tak też jest i w tym przypadku. Kurs na wygraną Brazylii wynosi średnio 1.50. Remis bukmacherzy wyceniają w tym meczu na poziomie 4.50. Natomiast wygraną Serbii określić tu będzie można mianem niemałej niespodzianki wartej średnio 6.70. Całe mnóstwo analiz i propozycji znaleźć można w darmowych typach dnia.

Brazylia – Serbia: typy bukmacherskie

Licząc od mistrzostw rozgrywanych na własnym terenie w 2014 roku, Neymar brał udział przy ośmiu z dziewiętnastu bramek swojego kraju na mundialach. Sześciokrotnie wpisywał się na listę strzelców i dwa razy zaliczał asystę. Sądzę, że poprawi on ten wynik już w pierwszym meczu. Z tego względu na spotkanie Brazylia – Serbia na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022 typem jest: Neymar strzeli gola po kursie 2.18 na Betfan.

Brazylia – Serbia: transmisja

Mecz ten będzie można obejrzeć na TVP 1, TVP Sport oraz ZDF.Typy na to oraz inne spotkania znaleźć można w zakładce Typy Dnia.
Wygraną Brazylii warto obstawić na Betfan po kursie 1.51. Trzy punkty dla Serbii natomiast najlepiej stawiać na PZbuk i Superbet gdzie znajdziemy kursy równe 7.00.