W ramach trzynastej kolejki eliminacji do mistrzostw świata w Ameryce Południowej reprezentacja Brazylii podejmie Kolumbię. Mecz ten będzie szczególnie istotny dla reprezentacji Kolumbii, która walczy o zapewnienie sobie miejsca w czołowej czwórce, które jest gwarancją udziału w przyszłorocznych mistrzostwach świata. Kto jest faworytem w tym pojedynku? Jakie są kursy bukmacherskie na Brazylia – Kolumbia? Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie obu ekip? To wszystko w poniższym artykule.

Brazylia – Kolumbia mecz w eliminacjach do mistrzostw świata

Reprezentacja Brazylii w ostatnich miesiącach spisuje się doskonale. Po przegranym finale Copa America podopieczni „Tite” rozegrali pięć spotkań, w których zanotowali cztery zwycięstwa i tylko jeden remis. Dzięki temu zdecydowanie przewodzą w grupie mając na koncie 31 punktów po 11 meczach. Wrażenie może robić także bilans bramkowy Canarinhos, który wynosi 26 strzelonych bramek i tylko 4 stracone.

Kolumbia, na ten moment, z 16 punktami na koncie zajmuje czwarte miejsce w grupie. Tyle samo oczek na koncie ma piąty Urugwaj. Reprezentacja Kolumbii po Copa America rozegrała sześć pojedynków. Żadnego z nich nie przegrała, jednak aż pięć remisowała. Podopieczni Reinaldo Ruedy zanotowali w tych eliminacjach wynik remisowy już siedmiokrotnie. Co ciekawe, takim rezultatem zakończyło się również starcie z Brazylią, dla której była to jedyna strata punktów w tych eliminacjach.

Kursy bukmacherskie na mecz Brazylia – Kolumbia

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania jest reprezentacja Brazylii. Podopieczni „Tite” wyraźnie przewodzą w tabeli, więc takie przewidywania nie są zaskoczeniem. Kurs na zwycięstwo tego meczu przez gospodarzy wynosi 1,45. Remis wyceniany jest na 4,30, zaś w przypadku triumfu reprezentacji Kolumbii kursy oscylują w okolicach 8,00. To spotkanie oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na mecz Brazylia – Kolumbia

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest reprezentacja Brazylii. Podobnie było także w pierwszym starciu pomiędzy tymi zespołami, jednak mecz nieoczekiwanie zakończył się bezbramkowym remisem. Należy pamiętać, że w tamtym starciu to reprezentacja Kolumbii przystępowała do pojedynku w roli gospodarza. Tym razem atut własnego boiska będzie po stronie Canarinhos. Dodatkowo, patrząc na potencjał ofensywny reprezentacji Brazylii i ilość goli jaką strzelają podpieczni „Tite”, można spodziewać się wielu akcji podbramkowych. W nadchodzącym pojedynku typujemy wygraną Brazylii oraz to, że w meczu padnie powyżej 2,5 bramki. Kurs na takie zdarzenie w Totalbet wynosi 2,32. Przy okazji warto skorzystać z kodu promocyjnego Totalbet.

Gdzie obejrzeć mecz Brazylia – Kolumbia – transmisje

Pojedynek pomiędzy Brazylią a Kolumbią odbędzie się w Sao Paulo na stadionie Neo Quimica Arena. Starcie będzie można zobaczyć w TVP Sport. Mecz rozpocznie się o godzinie 1:30, a transmisja zacznie się z pięciominutowym wyprzedzeniem. Spotkanie będzie można również zobaczyć w internecie. Bezpłatny stream online znajdziemy na stronie TVPSPORT.pl, a także w mobilnej aplikacji TVP Sport.

[blok_bonus]


Pojedynek pomiędzy Brazylią a Kolumbią odbędzie się w Sao Paulo na stadionie Neo Quimica Arena.
Kurs na wygraną reprezentacji Brazylii w tym meczu wynosi 1,45.