Eliminacje do nadciągającego Mundialu powoli zbliżają się do końca. Przed nami starcie lidera i jednej z najsłabszych drużyn eliminacji w Ameryce Południowej. Canarinhos w rozgrywki weszli fantastycznie i nie zatrzymali się aż do końca. W szesnastu meczach nie przegrali ani razu! Boliwia zaś nie rozpoczęła rozgrywek z aż takim przytupem, bowiem zajmują obecnie przedostatnie miejsce w tabeli z zerową szansą na awans. Niemniej jednak mecze z Boliwią nie należą do najprostszych ze względu na warunki atmosferyczne w tym górzystym kraju. Jak będzie wyglądać starcie ważnych przedstawicieli południowoamerykańskiego futbolu?

Boliwia – Brazylia – mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata

Ostatnim razem Boliwia oraz Brazylia mierzyły się w październiku zeszłego roku. Wówczas, co dosyć oczywiste, górą byli Brazylijczycy, a spotkanie zakończyło się prawdziwym pogromem 5:0. Spotkania pomiędzy tymi ekipami na ogół zależą od tego, gdzie rozgrywany jest mecz. Boliwia jako gospodarz to szalenie ciężka do pokonania drużyna. Mecze rozgrywane w wysokich górach dla większości piłkarzy są bardzo ciężkie. Brazylia dla wielu to w zasadzie, obok Anglii, stolica futbolu, wręcz święte miejsce. Tym samym oglądanie brazylijskich piłkarzy w akcji to prawdziwa uczta dla oczu – fenomenalny pokaz futbolu, głównie dzięki fantastycznej technice i niecodziennym zagraniom. Legalni bukmacherzy przygotowali ciekawą ofertę na ten mecz. 

Typy bukmacherskie na Boliwia – Brazylia 

Nie powinno nas dziwić, że to Canarinhos są typowani na zwycięzców tego spotkania. Legalni bukmacherzy zdają się nie mieć wątpliwości, że to właśnie Brazylia będzie górą. Taki pogląd ma uzasadnione podstawy – pogrom 5:0 w ostatnim meczu, fantastyczna dyspozycja większości zawodników, kadra pełna gwiazd. Jeżeli szukasz typów na ten mecz, warto zajrzeć do sekcji typy dnia. Boliwia to rzecz jasna zespół skromniejszy jeśli chodzi o wielkie nazwiska, ale niewątpliwie nie jest to ekipa, którą można ignorować. Jednak ciężko uwierzyć, że Boliwijczycy będą w stanie przeciwstawić się Viniciusowi, czy też Richarlisonowi. Typy bukmacherskie skupiają się głównie na zwycięzcy, liczbie bramek czy handicapach. 

Boliwia – Brazylia – kursy bukmacherskie 

Kurs na zwycięstwo Brazylii to 1.56, zaś na Boliwijczyków wynosi on średnio 5.80. W ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi ekipami aż czterokrotnie padały ponad trzy bramki. Dla wierzących w pewne zwycięstwo Canarinhos ciekawą propozycją na pewno będzie multi wynik – 1:0, 2:0 lub 3:0 dla Brazylii – kurs aż 2.70! Jeżeli nastawiacie się na wyrównane spotkanie, warto przemyśleć tak zwaną podwójną szansę na Boliwię  – remis lub zwycięstwo Boliwii po kursie 2.39. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betclic

Transmisja Boliwia – Brazylia – gdzie obejrzeć?

Spotkanie, którego początek planowany jest na godzinę 1:30 w dniu 30.03.2022, obejrzeć będzie można w TV na kanale TVP Sport. Istnieje też możliwość obejrzenia meczu w Internecie.

[blok_bonus]

Zwiń
FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI 1. Czy na boisku pojawi się Gabriel Jesus? Jest spora szansa, że ujrzymy zawodnika Manchesteru City na murawie. 2. Gdzie zostanie rozegrany mecz? Mecz odbędzie się na Estadio Hernando Siles.