Okrągła, dwudziesta kolejka hiszpańskiej La Liga z pewnością nie obejdzie się bez echa. Co prawda El Clasico rozgrywane w ramach Superpucharu bez Leo Messiego, Cristiano Ronaldo i wielu innych kluczowych zawodników nie będzie już tak prestiżowym meczem, to nadal jest to starcie na swój sposób wyjątkowe. Na tapet jednak bierzemy mecz pomiędzy Villarealem, a obecnym mistrzem kraju, Atletico Madryt, pod wodzą charyzmatycznego Diego Simeone. Jeśli zwyciężą, będą mogli wskoczyć do pierwszej trójki w tabeli. Jak potoczy się starcie? Jakie rynki oferują legalni bukmacherzy?

Villareal – Atletico Madryt – mecz w La Liga

Sytuacja w tabeli jest naprawdę napięta. Innym ekipom uciekł jedynie Real Madryt – jednak ich przewaga, zwłaszcza biorąc pod uwagę nierozegrany mecz Sevilli, jest nieduża. Atletico Madryt okupuje czwartą pozycję, mając na swoim koncie 32 punkty i serie bardzo słabych spotkań. Różnice w tabeli są więc naprawdę znikome i każdy mecz może zadecydować o sporych roszadach. Swoimi propozycjami i typami bukmacherskimi warto dzielić się w typach dnia.

Ostatnie starcia pomiędzy tymi drużynami dwukrotnie kończyły się zwycięstwem drużyny ze stolicy Hiszpanii, zaś trzykrotnie padł remis. Atletico wygrało zaledwie jedno na ostatnich pięć spotkań. Dominacja Atletico pozwoliła im sięgnąć po tytuł Mistrza Hiszpanii w poprzednim sezonie, tym samym nie jest to przypadkowa ekipa. Villareal, w przeciwieństwie do swoich rywali, na ostatnich pięć meczów przegrał jedynie raz, czterokrotnie wygrywając.

Typy bukmacherskie na Villareal – Atletico Madryt

Bukmacher ForBET nie ma widocznego faworyta. Nic dziwnego, bowiem podopieczni Diego Simeone, mimo że są drużyną lepszą, prezentują się ostatnio naprawdę kiepsko. Szanse tym samym może nie są równe, ale z pewnością słaba forma drużyny ze stolicy jest widoczna gołym okiem. W kwestii absencji obie drużyny nie mogą narzekać, gdyż zabraknie jedynie Savica i Griezmanna po stronie Atletico oraz Paco Alcacera po stronie Villarealu. Typy najlepszych legalnych bukmacherów klasycznie skupiają się na zwycięzcy, ilości bramek, rzutów rożnych i kartek.

Villareal – Atletico Madryt – kursy bukmacherskie

Kurs na gości, a więc Atletico Madryt wynosi około 2.60. Remis wyceniono na 3.25. Triumf gospodarzy, a więc Villarealu to kurs na poziomie 2.80. Nie sposób przewidzieć dokładny wynik tego starcia, niemniej jednak historia meczów wskazuje, że jest duża szansa na sporą ilość rzutów rożnych. Ciekawą propozycją wydaje się być typ dostępny u bukmachera ForBET –  powyżej 8.5 rzutów rożnych w meczu po kursie 1.68. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego od ForBET.

Gdzie obejrzeć Villareal – Atletico Madryt – transmisja

Mecz, który odbędzie się w dniu 09.01.2022 o godzinie 21:00 będzie transmitowany w TV. Kanałem transmitującym spotkanie jest Eleven Sports 2. Istnieje również możliwość obejrzenia spotkania w Internecie, w witrynach bukmacherów Fortuna, Betclic oraz STS.

[blok_bonus]